Швейцарія розгромила Словаччину, Чехія виграла у Швеції

Груповий етап чемпіонату світу перетнув свій екватор.

Після розгромної поразки від шведів, збірна Швейцарії відігралася на Словаччині. Збірна Чехії, програючи по ходу матчу, в третьому періоді закинула чотири шайби і перемогла.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату світу повідомляє Інформатор .

У четвер, 27 травня, на чемпіонаті світу з хокею відбулися чотири поєдинки. У матчі групи А зустрілися збірні Швейцарії та Словаччини. Словаки виграли три зустрічі і лідирували в групі. Швейцарія ж, після двох перемог на старті, з розгромним рахунком програла збірній Швеції .

Поспишил залишив збірну Словаччини у меншості, заробивши п'ятихвилинний штраф. Словаки спершу успішно справлялися з грою в меншості, але на 10-й хвилині Діас все ж розпечатав ворота збірної Словаччини. На 25-й секунді другого періоду Андрігетто закинув другу шайбу у ворота словаків. У другому періоді збірна Швейцарії відзначилася ще двічі - шайби на рахунку Лёффеля (26-я хвилина) і Хофманна (37-я хвилина).

Закинули швейцарці і на початку третього періоду - Майер зробив рахунок 5: 0. А через 4 хвилини Курашов закинув у ворота збірної Словаччини шосту шайбу. На 46-й хвилині Криштоф відіграв одну шайбу. Однак розвинути свій успіх словаки не змогли і на 53-й хвилині пропустили сьому шайбу. Автором голу, реалізувавши більшість, став Хофманн. А через півтори хвилини Лёффель, також в більшості, зробив рахунок 8: 1.

У другому поєдинку групи А грали збірні Швеції та Чехії. На початку матчу чехи створили кілька небезпечних моментів, але в завершальній стадії підвела точність. Потім за справу взялася збірна Швеції і на 13-й хвилині відкрила рахунок. Вінгерлі підставив ключку під передачу Фріберг, завершивши голом вихід 2 в 1. Через три хвилини Раккель кидком в правий кут реалізував чисельну перевагу збірної Швеції.

Другий період пройшов в рівній боротьбі і завершився без закинутих шайб, хоча обидві команди мали непогані шанси відзначитися. А ось на початку третього періоду чехи відіграли одну шайбу. На 41-й хвилині Врана кидком під поперечину воріт шведської збірної реалізував чисельну перевагу. Незабаром чехи могли закинути вдруге. Шайба вже прямувала в ворота, але в останній момент захисник збірної Швеції встиг ключкою закрити шлях ігровому снаряду.

Чехія знову отримала більшість і зрівняла рахунок. На 45-й хвилині Коварж в боротьбі з двома захисниками відправив шайбу в лівий кут воріт шведської збірної. Чехія зловила кураж, і на 49-й хвилині Клок закинув у ворота Рейдеборна третю шайбу. Час матчу невблаганно підходило до кінця, а збірної Швеції не вдавалося зрівняти рахунок. Шведи зняли воротаря за три хвилини до кінця основного часу матчу. А за півтори хвилини до фінальної сирени Флек втік від захисників і переправив шайбу у порожні ворота.

У поєдинку групи В Латвія зустрілася зі збірною США. Команди результативно провели перший період, закинувши по дві шайби. Вже на другій хвилині зустрічі Теннісон вивів вперед збірну США. Через 4 хвилини Мікс Індрашіс зрівняв рахунок, реалізувавши чисельну перевагу. На 15-й хвилині Бойл повернув лідерство збірній США, а через дві хвилини Крастенбергс знову встановив рівність в рахунку.

На 32-й хвилині Мур втретє вивів вперед збірну США. На цей раз Латвії не вдалося відігратися, а на 34-й хвилині Бенірс закріпив перевагу американців. Третій період закинутих шайб не приніс, і зустріч завершилася перемогою збірної США з рахунком 4: 2.

У другому поєдинку групи В збірна Фінляндія грала з аутсайдером групи збірної Італії. Фіни використовували перевагу в класі і досить швидко закинули дві шайби. На 7-й хвилині Сунда реалізував більшість, а через півтори хвилини Руотсалайнен результативно завершив контратаку фінської збірної.

На 4-й хвилині другого періоду шайба опинилася у воротах збірної Фінляндії, проте арбітри гол не зарахували, зафіксувавши у ФРІДЖ гру високо піднятою ключкою. А фіни закинули втретє. На 29-й хвилині Сунда потужним кидком увігнав шайбу в дальній верхній кут воріт збірної Італії. У третьому періоді команди обійшлися без взяття воріт суперника. Фіни спокійно і без зайвої витрати сил довели поєдинок до переможного кінця.

Група А:

• Швейцарія - Словаччина 8: 1 (1: 0, 3: 0, 4: 1);
  • Швеція - Чехія 2: 4 (2: 0, 0: 0, 0: 4);

Група В:

• США - Латвія 4: 2 (2: 2, 2: 0, 0: 0);
  • Фінляндія - Італія 3: 0 (2: 0, 1: 0, 0: 0).

Наступні матчі чемпіонату світу відбудуться 28 травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемоеу «Вільярреалу» у фіналі Ліги Європи, про підсумки жеребкування чемпіонату Європи з волейболу серед чоловічих збірних, про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .