Головна
Світ
10:42, 8 Серпня
Информатор UA

Интро

Уряд Швеції вирішив, що направить до Великої Британії інструкторів. Вони проводитимуть базову військову підготовку українців, які потім зможуть служити в Збройних силах України. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на уряд Швеції. "Мета – дати можливість Україні зберегти та зміцнити свою обороноздатність", – йдеться в повідомленні. Повідомляється, що збройні сили Швеції відрядять до Великої Британії близько 120 інструкторів у період з 12 серпня до 31 грудня цього року для проведення базової військової підготовки громадян України, розділеної на кілька етапів навчання. Загалом очікується, що у програмі навчання у Великій Британії візьмуть участь близько 10 тисяч громадян України. Максимум 60 шведських інструкторів знаходитимуться у Британії одночасно. Шведська частина програми навчання розпочнеться, як тільки це стане практично можливим. Нагадаємо, Іспанія вирішила не передавати ЗСУ танки Leopard 2. Крім того, Німеччина поставить Україні 16 специфічних гусеничних машин Biber. Раніше Інформатор писав, що Канада відправляє понад 200 інструкторів для навчання українських бійців. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Швеція навчатиме українських солдатів у Британії

Читать на русском

В рамках програми навчання протягом декількох тижнів пройдуть підготовку до 10 тисяч українців

Читать на русском
Швеція навчатиме українських солдатів у Британії

В рамках програми навчання протягом декількох тижнів пройдуть підготовку до 10 тисяч українців

Уряд Швеції вирішив, що направить до Великої Британії інструкторів. Вони проводитимуть базову військову підготовку українців, які потім зможуть служити в Збройних силах України.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на уряд Швеції.

"Мета – дати можливість Україні зберегти та зміцнити свою обороноздатність", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що збройні сили Швеції відрядять до Великої Британії близько 120 інструкторів у період з 12 серпня до 31 грудня цього року для проведення базової військової підготовки громадян України, розділеної на кілька етапів навчання.

Загалом очікується, що у програмі навчання у Великій Британії візьмуть участь близько 10 тисяч громадян України. Максимум 60 шведських інструкторів знаходитимуться у Британії одночасно. Шведська частина програми навчання розпочнеться, як тільки це стане практично можливим.

Нагадаємо, Іспанія вирішила не передавати ЗСУ танки Leopard 2. Крім того, Німеччина поставить Україні 16 специфічних гусеничних машин Biber.

Раніше Інформатор писав, що Канада відправляє понад 200 інструкторів для навчання українських бійців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.