“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вони використовуються, коли необхідно швидко побудувати міст через водойми
Німеччина поставить Україні 16 специфічних гусеничних машин-мостоукладальників Biber. Їх можна використовувати для подолання води або інших перешкод в бою.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на військовий портал Defence Express.
Строки постачання техніки не уточнили. За інформацією довідника The Military Balance за 2021 рік, німецька армія має 22 гусеничні мостоукладальники Biber (ну і також – 30 мостоукладальників M3 та 5 машин Leguan).
Німці уже передали нам 15 самохідних артустановок PzH 2000 та уже погодили контракт на виробництво ще 100 таких САУ загальною вартістю 1,7 млрд євро, розрахований на декілька років. Берлін нарешті виконав свою обіцянку та почав для ЗСУ поставку ракетних систем Mars II та "зенітних танків" Gepard. Німецький ОПК також взяв підряд на виробництво ЗРК для України IRIS-T SLM. Берлін поволі стає одним із партнерів по довготривалому переозброєнню Збройних сил України.
Що про них відомо
Як пише Мілітарний, машину розроблено відповідно до вимог Бундесверу. Biber базується на шасі танку Leopard 1. Замість башти він оснащений системою зведення мосту, який укладається горизонтально. Основна перевага такої конструкції – непомітність для противника.
Сам міст має алюмінієву конструкцію та складається з двох секцій по 11 метрів. Загальна довжина – 22 метри і може охопити перешкоду довжиною 20 метрів. Його може перетинати гусенична або колісна техніка класу MLC-50 (колісна техніка – 52,6 т, гусенична – 45,4 т). Також з обмеженнями на такому мосту може використовуватися техніка класу MLC-60.
Міст укладається впродовж трьох хвилин, у режимі транспортування секції переносяться одна над одною. Екіпаж машини – двоє людей, включаючи водія та командира.
Нагадаємо, Україна отримає від ЄС понад 90 вантажівок для військових. Крім того, Велика Британія надасть Україні кошти на ремонт залізниці для експорту зерна.
Також Інформатор писав, що Австралія відправила в Україну першу партію бронетранспортерів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.