Головна
Світ
11:42, 5 Серпня
Информатор UA

Интро

Понад 200 канадських інструкторів наступного тижня вирушать до Великої Британії. Там вони навчатимуть українських військових. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, передає Інформатор. "Чудова новина! Канада відновлює операцію "Unifier" - до 225 канадських військовослужбовців направлять до Великої Британії для навчання українських військових. З вашою допомогою наші солдати стануть нестримною силою", - заявивРезніков. "Unifier" це військова місія Канади щодо навчання та нарощування потенціалу в Україні. Їїрозпочали у 2015 році на запит українського уряду, а на початку цього року розширили та продовжили до березня 2025 року. України кажуть, що Канада дозволила навчання, оскільки прагне збільшити чисельність сухопутних сил України перед обличчям російської агресії. Навчання під керівництвом Канади, яке відбудеться на військовій базі в південно-східній Англії, включатиме в себе поводження зі зброєю, надання першої допомоги та тактику патрулювання. Нагадаємо,Іспанія вирішила не передавати ЗСУ танки Leopard 2.Крім того,отримає від ЄС понад 90 вантажівокдля військових. Такожписав, щопоставить Україні 16 специфічних гусеничних машинBiber. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Канада відправляє понад 200 інструкторів для навчання українських бійців

Читать на русском

Навчання проходитимуть у Великій Британії

Читать на русском
Канада відправляє понад 200 інструкторів для навчання українських бійців

Навчання проходитимуть у Великій Британії

Понад 200 канадських інструкторів наступного тижня вирушать до Великої Британії. Там вони навчатимуть українських військових.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, передає Інформатор.

"Чудова новина! Канада відновлює операцію "Unifier" - до 225 канадських військовослужбовців направлять до Великої Британії для навчання українських військових. З вашою допомогою наші солдати стануть нестримною силою", - заявив Резніков.

"Unifier" – це військова місія Канади щодо навчання та нарощування потенціалу в Україні. Її розпочали у 2015 році на запит українського уряду, а на початку цього року розширили та продовжили до березня 2025 року. У Міноборони країни кажуть, що Канада дозволила навчання, оскільки прагне збільшити чисельність сухопутних сил України перед обличчям російської агресії. 

Навчання під керівництвом Канади, яке відбудеться на військовій базі в південно-східній Англії, включатиме в себе поводження зі зброєю, надання першої допомоги та тактику патрулювання.

Нагадаємо, Іспанія вирішила не передавати ЗСУ танки Leopard 2. Крім того, Україна отримає від ЄС понад 90 вантажівок для військових.

Також Інформатор писав, що Німеччина поставить Україні 16 специфічних гусеничних машин Biber.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.