Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Служба розслідуватиме порушення та призначатиме штрафи
Міністерство у справах бізнесу та торгівлі Великобританії оголосило про плани створення служби імплементації торгових санкцій (Office of Trade Sanctions Implementation, OTSI). Відомство створюють, щоб посилити дотримання санкцій та вплинути на діяльність компаній, які оминають обмеження, запроваджені проти росії.
Про створення нової служби контролю за антиросійськими санкціями повідомила міністр промисловості та економічної безпеки Нусрат Гані. Вона додала, що новий підрозділ розпочне роботу вже на початку 2024 року.
Відомо, що нова служба розслідуватиме ймовірні порушення санкцій, призначатиме штрафи та, за необхідності, передаватиме кримінальні справи на розгляд до британського "Управління з податкових та митних зборів". Її діяльність також спрямована проти компаній, які можуть оминати чинні антиросійські обмеження, відправляючи підсанкційні товари через треті країни.
Створення OTSI має "надіслати чіткий сигнал порушникам про те, що сховатися ніде", заявила Гані. Підрозділ розпочне свою роботу на початку 2024 року, він працюватиме разом із "Управлінням зі здійснення фінансових санкцій" (OFSI), яке заснували у 2016 році.
Станом на травень 2023 року 127 британських компаній добровільно повідомили владу країни, що не дотримувалися антиросійських санкцій, писала Financial Times з посиланням на Мінцифри Британії. Газета зазначила, що за добровільне визнання та співпрацю зі слідством покарання компаніям можуть пом'якшити.
За злочинне вторгнення росії в Україну Лондон ухвалив кілька жорстких пакетів санкцій проти москви. В рамках останнього пакету санкцій, запровадженого на початку грудня, під обмеження потрапили 45 російських фізичних та юридичних осіб. Тоді ж Лондон пообіцяв заходи проти іноземних компаній, які займаються військовими постачаннями до росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.