Щоб «нікого не провокувати»: лідерів ЄС попросили уникати одягу зеленого кольору під час саміту

Читать на русском

Єврокомісія ситуацію поки не прокоментувала

Читать на русском
Щоб «нікого не провокувати»: лідерів ЄС попросили уникати  одягу зеленого кольору  під час саміту
Ілюстративне фото

Єврокомісія ситуацію поки не прокоментувала

Лідерів ЄС попросили уникати кольору хакі та зеленого забарвлення в одязі на саміті Україна-ЄС, щоб "нікого не провокувати".

Про це пише Politico, - передає Інформатор. Єврокомісія начебто побоюється, що спроба підтримати Україну військовим стилем одягу "може бути сприйнята як сигнал".

Також, пише видання, важливо зберегти військовий вигляд для України та президента Зеленського, який зробив армійську зелену футболку своєю "всюдисущою формою воєнного часу". Тим часом, у Єврокомісії не прокоментували це повідомлення.

Що цьому передувало?

Як повідомлялося, сьогодні в Києві відбулась зустріч членів Колегії Європейської Комісії на чолі з президентом цієї Євроінституції Урсулою фон дер Ляєн з урядом України. Темами для обговорення стали підтримка України у боротьбі проти російської агресії, координація зусиль з відновлення України, продовження ключових реформ та наближення України до членства в Європейському Союзі. До слова, завтра в Україні відбудеться 24-й саміт ЄС-Україна.

Нагадаємо, саміт Україна – ЄС відбудеться 3 лютого у Києві. Уряд України очікує від засідання позитивної оцінки євроінтеграційних зусиль держави на проміжному рівні.

Раніше ми писали, що Урсула фон дер Ляєн пообіцяла Україні вступ до Євросоюзу