Що робити, якщо банкомат видав помилку, але гроші списав, – пояснення від ПриватБанку

Гроші, списані помилково, можна повернути

Що робити, якщо банкомат видав помилку, але гроші списав, – пояснення від ПриватБанку
Що робити, якщо банкомат видав помилку, але гроші списав, – пояснення від ПриватБанку

20-го січня до підтримки «ПриватБанку» звернулася українка, яка повідомила про збій у роботі банкомату. Сам пристрій повідомив їй, що гроші списуватися не будуть, бо сталася помилка, і нічого їй не віддав. Проте, з рахунку кошти списалися, і в додатку банку зазначено, що операція з банкоматом успішна. У підтримці «ПриватБанку» їй прокоментували ситуацію. 

Про це стало відомо з порталу Мінфін. На жаль, швидко отримати назад гроші у подібному випадку не вийде, але це можливо. У разі помилки, за якої банкомат не віддає гроші, списані з рахунку, потрібно звертатися до підтримки банку. 

Клієнтка повідомила, що банкомат вибив напис, який стверджував, що гроші списуватися не будуть. Проте, з рахунку вони таки зникли, і додатку «Приват 24» зазначено, що «операція з банкоматом успішна». Сам банкомат на це ніяк не відреагував. 

«У Приват 24 відбилося, що зняття готівки - успішне. Дівчина оператор склала заявку на інкасацію, і тут надходить повідомлення у додаток, що перевірка триватиме 14 днів. Купюроприймач не відкрився, повідомлення про списання надходять ще до завершення роботи з терміналом», – зазначила жінка. 

На її відгук відповіли представники банку. Вони зазначили, що повернути кошти зможуть тільки після того, як завершиться перевірка з інкасації. 

«Вибачаємося за незручності. Вашу заявку на повернення коштів прийнято в роботу. Для відпрацювання заявки ми чекаємо на результати інкасації пристрою. Зробимо все для повернення ваших грошей», – зазначили в коментарі представники «ПриватБанку». 

Звернення та відповідь від банку
Звернення та відповідь від банку


Таким чином, можна встановити приблизний термін повернення коштів у таких випадках в 14 днів. Водночас, мова йде тільки про перевірку інкасації пристрою, і тільки після неї почнеться обробка заявки. Скоріш за все, вона має пройти швидко у разі позитивних результатів інкасації, але термінів ніхто не називав. 

Що цьому передувало

Нещодавно стало відомо, що «ПриватБанк» почав блокувати деяким українцям зняття готівки. Виявилося, що це результат активної боротьби з несанкціонованою передачею карток та даних від неї третім особам. У такому випадку зняття коштів просто блокується для запобігання крадіжкам. Водночас, якщо ви бажаєте передати картку чи дані іншій людині, можна оформити картку за дорученням. 

Водночас, «Приватбанк» нещодавно програв судову справу проти клієнта щодо його кредитних зобов’язань. За результатами розгляду, банк тепер має списати чоловікові кредит у розмірі 481 тисячу доларів. Справа в тому, що позивач брав борг у банку ще 2007-го року на валютну іпотеку. Проте, заплатити він не змін і квартиру продали за рахунок боргу. Проте, у 2022-му він виявив, що йому нарахували борг на 481 тисячу гривень. 

Нагадаємо, що військовий облік в "Дії": в додатку може з'явитись військовий квиток.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube