"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Затримка виплат спровокована збоєм у системі
Тисячі переселенців не змогли отримати нарахування державної допомоги. Причина – збій в системі через велику кількість звернень.
Про це розповіла міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, передає Інформатор.
Чому затримують виплати та що потрібно зробити
Раніше міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомляла, що 250 тисяч переселенців не отримали обіцяних виплат. Жолнович розповіла, що кількість людей, які ще не отримали допомогою, є меншою, але підрахунки можуть бути різними. Що стосується отримання обіцяних державою виплат, то їх отримають всі.
Вона повідомила, що затримка виплат спровокована збоєм у системі. Цифрові інструменти не були розраховані на таку кількість запитів, тому більшість з них просто "зависли". Міністерство вже має перелік людей, які змогли пройти ідентифікацію та отримати допомогу. Кому цього ще не вдалося зробити – потрібно звернутися в ЦНАП або управління соцзахисту.
"Людям потрібно показати, що вони подавали документи в "Дії". Після цього їхні дані верифікуються вручну й вони будуть отримувати виплати з того числа, якого робили запит", - заявила Жолнович.
Нагадаємо, в Україні переселенців планують переселити з гуртожитків і шкіл. Крім того, в Україні отримати статус переселенця можна, якщо немає прописки на тимчасово окупованих територіях.
Також Інформатор писав, куди звертатися переселенцям, якщо їх виселяють.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел