“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Затримка виплат спровокована збоєм у системі
Тисячі переселенців не змогли отримати нарахування державної допомоги. Причина – збій в системі через велику кількість звернень.
Про це розповіла міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, передає Інформатор.
Чому затримують виплати та що потрібно зробити
Раніше міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомляла, що 250 тисяч переселенців не отримали обіцяних виплат. Жолнович розповіла, що кількість людей, які ще не отримали допомогою, є меншою, але підрахунки можуть бути різними. Що стосується отримання обіцяних державою виплат, то їх отримають всі.
Вона повідомила, що затримка виплат спровокована збоєм у системі. Цифрові інструменти не були розраховані на таку кількість запитів, тому більшість з них просто "зависли". Міністерство вже має перелік людей, які змогли пройти ідентифікацію та отримати допомогу. Кому цього ще не вдалося зробити – потрібно звернутися в ЦНАП або управління соцзахисту.
"Людям потрібно показати, що вони подавали документи в "Дії". Після цього їхні дані верифікуються вручну й вони будуть отримувати виплати з того числа, якого робили запит", - заявила Жолнович.
Нагадаємо, в Україні переселенців планують переселити з гуртожитків і шкіл. Крім того, в Україні отримати статус переселенця можна, якщо немає прописки на тимчасово окупованих територіях.
Також Інформатор писав, куди звертатися переселенцям, якщо їх виселяють.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел