Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Будьте здорові!
Депресія — це найпоширеніший психічний розлад у світі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), щорічно захворювання вражає понад 300 мільйонів людей. Депресія впливає на фізичний стан організму, настрій та психіку. Зникає мотивація щось робити, і йдеться не про цілі на рік та їх досягнення, а про побутові речі — такі, як підвестися з ліжка, почистити зуби, вигуляти собаку.
Інформатор розповідає, що треба знати про депресію.
Основні причини виникнення захворювання
Депресія буває двох видів: ендогенна, що виникає незалежно від зовнішніх стресів та життєвих ситуацій, оскільки має генетичний характер, та екзогенна, пов'язана із зовнішніми факторами. Ендогенні депресивні стани можуть виникати у будь-якому віці, а проблеми та пережиті стреси – такі, як конфлікт на роботі, смерть близької людини, можуть стати поштовхом до захворювання. Половина всіх психічних недуг починається у віці близько 14 років. Основні симптоми депресії:
Які можуть бути наслідки, якщо ігнорувати депресію
Найбільша небезпека цієї недуги в тому, що вона може довгий час залишатися без належної уваги як з боку постраждалої людини, так і з боку її оточення. Ігнорування з часом може мати трагічні наслідки, починаючи від серйозних психічних розладів і до самогубства.
Що робити, якщо вам здається, що у вас депресія
Поділіться своїми переживаннями із близькою людиною. Зазвичай люди почуваються краще після розмови з тими, хто за них переживає. Також потрібно звернутися за допомогою до спеціаліста, почати з візиту до свого сімейного лікаря. Продовжуйте займатися тим, що приносило вам задоволення до хвороби. Спілкуйтеся та завжди будьте на зв'язку з сім'єю та друзями. Важливим у цьому випадку є і спорт, регулярно робіть фізичні вправи, навіть якщо це невелика прогулянка.
Як допомогти людині, яка страждає від депресії
Як лікувати депресію
Депресію можна вилікувати. Як будь-яка хвороба, депресія може прогресувати, але її можна позбутися. Важливо пам'ятати. Вживання алкоголю чи наркотиків посилюють депресію. Метод лікування вибирає лікар: психотерапія, антидепресанти. Попередньо можна пройти скринінг на наявність депресії — для цього зверніться до свого сімейного лікаря або пройдіть його за посиланням.
Висновок. Депресія не проходить сама по собі, не варто соромитися цього захворювання. Пам'ятайте, що діагностувати депресію та її причини може лише лікар.
Нагадаємо, вчені знайшли зв'язок між прийомом антидепресантів та легшим перебігом COVID-19.
Крім того, з'явилася комп'ютерна програма для виявлення депресії.
Також Інформатор писав, що у Великій Британії лікуватимуть депресію електрошоком.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.