"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Аналітики кажуть, в України є бажання реформувати свої Збройні Сили
Україна вже цього літа отримає перші F-16, які значно допоможуть захисникам на фронті. Втім, українським Військово повітряним Силам необхідно кардинально змінити методи ведення бойових дій у розпал війни. Зокрема, аналітики кажуть, що вище керівництво ЗСУ має позбутися радянсько-російської доктрини й тактики, техніки та процедур.
Про це повідомляє видання Business Insider. Аналіз робили Девід Дептула і Крістофер Бові в доповіді для аналітичного центру Mitchell Institute.
Наголошується, що проблема української армії полягає в тому, що велика кількість старших офіцерів починали свою кар'єру за радянських часів. Зокрема, вони проходили навчання у радянських військових академіях і створювали збройні сили країни за радянським зразком. Ситуація змінюється завдяки молодим офіцерам, але прийняти радикально іншу військову культуру і менталітет вкрай складно.
Пишуть, що українські військові повинні домогтися максимальної ефективності від своїх військ у протистоянні з РФ. Це означає гнучкий, скоординований стиль ведення війни. На думку Дептули, в України є бажання реформувати свої Збройні Сили.
“Буде потрібно поєднання тиску з боку керівництва, тиску з боку офіцерів нового покоління і колективного бажання провести реформи, щоб прийняти і впровадити західний спосіб ведення війни порівняно з радянською моделлю", - сказав він. "На рівні взводів і ескадронів уже є бажання і прагнення прийняти нові методи. Саме керівництво на рівні генерального військового штабу - і на рівні окремих служб - потр"ебує реформ”, – зауважив аналітик.
За інформацією, яку оприлюднило видання Bloomberg, Україна планує отримати шість винищувачів F-16 вже влітку. А до кінця 2024 року їх кількість може зрости до 20. При цьому Україна може розмістити ескадрилью F-16 у складі від 15 до 24 літаків. Відомо, що Нідерланди та Данія теж вже розпочали процес передачі. Втім, з міркувань безпеки офіційно точну кількість винищувачів, які прибудуть в Україну найближчим часом, не розголошують.
Водночас очільник фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія розповів, що зараз склалася парадоксальна ситуація, коли партнери України надають Україні більше F-16, ніж Україна має підготовлених екіпажів. Зокрема Бельгія, Нідерланди, Данія та інші союзники надають Україні у два рази більше літаків, ніж Україна має пілотів. Також не вистачає інженерів для обслуговування літаків, зазначив нардеп.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.