Щільність на горі та нові перенесення: огляд 16-го туру УПЛ

Інформатор аналізує матчі 16-го туру Української Прем'єр-Ліги

Чемпіонат України з футболу
Шахтар взяв три очки в матчі з Металістом 1925, Ворскла сенсаційно перемогла Дніпро-1

Чотириденний тур Української Прем’єр-ліги не видався повним. Сім ігор, де стало ще інтригованіше нагорі, а у підвалі створюється окреме лоббі з команд, які почувають себе дуже добре саме внизу. Про всі деталі цього уік-енду - в огляді Інформатора.

Полісся 1:1 Верес

Усю інтригу та активність на той момент третя від початку і третя з кінця команди ліги відклали на другий тайм. Макуана зміг вийти лише в другому таймі, мав багато шансів, але йому так і не пощастило. Натомість Кушніренко гарним далеким пострілом пробиває воротаря. Полісся перестало грати, в той час як Верес побіг до останнього і зміг перед свистком запхати м’яча у сітку. Далі в обох команд перевірка грандами.

Полісся - Верес 1:1 (0:0; 1:1)
Голи: Кушніренко, 68 - Шестаков, 90+5

Кривбас 2:1 Олександрія

Команді Ротаня не вистачило лише 10 хвилин для такої бажаної перемоги. Шулянський чудовим пострілом відзначився ще у першому таймі, втім Кривбас тяготів до перемоги сильніше. Як наслідок, за 5 хвилин Олександрія втрачає виїзну перемогу над лідером, а криворіжці, силами легіонерів, зберігають комфортне лідерство.

Кривбас - Олександрія 2:1 (0:1; 2:0)
Голи: По, 79; Бізімана, 83 - Шулянський, 30

Дніпро-1 1:2 Ворскла

А от інша команда Дніпропетровщини провела жахливий матч. Дніпро-1 швидко відзначився, але не втримав ауру домашньої арени й дозволив Ворсклі забити аж два м’ячі, Волинець не зміг врятувати в жодному з ударів. В атаках господарям не щастило в другому таймі, невлучні удари та три блискучі сейви Ісенка доводять безпрограшну серію полтавчан до 5 ігор. Ворскла поквиталася за попередній матч.

Дніпро-1 - Ворскла 1:2 (1:2; 0:0)
Голи: Лєднєв, 3 - Челядін, 31; Феліпе, 43

Колос 0:0 Оболонь

Це не тільки гра, де можна було б виспатися. Це ще й чергові 0:0 і для Колоса, і для Оболоні. Цікаво, що такий темп дозволяє ковалівцям бути дуже близько до зони єврокубків. А уявіть, що було б, якби команда примудрялася й забивати та вигравати? Поки тільки воротар Фесюн радіє величезній кількості сухих матчів. Глядачі ж новій нульовій грі радіють не дуже.

Чорноморець 1:3 ЛНЗ

Шторм Чорноморця став дуже затяжним: команда не виграє 4-й матч поспіль. ЛНЗ вдалося накидати аж три голи, це при тому, що кожен у грі - вершина помилок індивідуальних та командних. Особливо, коли черкащани вибігали на другий гол уп’ятьох проти двох. У третьому Салюк взагалі помилився, подарував м’яча супернику та просто став, ніби прийнявши долю. Із позитиву - черговий гол Штогрина. Хоча одеситів це не втішає.

Чорноморець - ЛНЗ 1:2 (0:0; 1:3)
Голи: Штогрин, 75 - Хобленко, 52; Наумець, 83; Олійник, 90+4

Шахтар 2:0 Металіст 1925

Грізний до перерви, Металіст 1925 на цей матч зібратися повністю не зміг. Команди вистачило тільки на перший тайм; по перерві Пушич підібрав правильні слова й гірники двічі скористалися тактичними схемами, що на снігу самі ж намалювали власними ногами. Спочатку Зубков чудово обіграв усіх харків’ян та пробив низом, а потім Криськів сам заробив пенальті й сам забив. Шахтар стає ближчим до лідерів.

Шахтар - Металіст 1925 2:0 (0:0; 2:0)
Голи: Зубков, 59; Криськів , 78 (п)

Зоря 0:0 Рух

Відкладений аж на понеділок, матч був зіграний просто посеред дня. І в ньому - без несподіванок для УПЛ. Тайми команди поділили порівну, взявши лідерство по черзі. Спочатку Зоря відіграла один з кращих періодів за весь турнір; у другому таймі Рух не використав свій найкращий момент. Федор пробивав здалеку, воротар потягнув. Квасниця мав добивати з кількох метрів - але удар на силу лише струснув поперечку. Так команди й завершили: чергова нульова для еліти, яка не впливає на положення команд у таблиці.

Зоря - Рух 0:0 (0:0; 0:0)

Минай - Динамо

Наша традиційна рубрика “Матч перенесено”. Тепер причиною стала темрява: через відсутність освітлення на стадіоні Минаю, гру не зіграли у вечірній час. Технічної поразки не прогнозують, а от коли зіграють чергове перенесення Динамо…

Турнірне становище:

Щільність на горі та нові перенесення: огляд 16-го туру УПЛ 1

Кривбас і Дніпро-1 вирівнялися в очках і лише наступна гра проти Полісся покаже - чи є криза у дніпрян та чи зможуть вони втриматися у медальній зоні. Шахтар і Динамо поки від неї далеко та чекають на відкладені матчі. Щільніше стає всередині таблиці: перемога будь-якої з команд може підняти їх на нові вершини.