Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Поки що залізні сувеніри можна придбати лише на вокзалі у Києві
У Києві ліворуч від ескалатора у холі Центрального залізничного вокзала працює перший офіційний мерч-шоп від Укрзалізниці. Він носит назву «Залізна крамниця». Тут з 9:00 до 21:00 можна придбати чимало цікавих сувенірів на згадку про Київ та Україну. Інформатор розповідає, що можна там придбати.
До залізної крамниці приходило чимало всесвітньо відомих людей: дворазовий номінант на премію “Оскар” Шон Пенн, посол США в Україні Бріджіт Брінк, посол Естонії в Україні Каймо Кууск, еукс-прм’єр великобританії Борис Джнонсон. В середньому за день магазин відвідує від 100 до 500 покупців.
У кармниці можна придбати речі власного виробництва «Укрзалізниці»: креми для рук з ароматом ялинки та домашньої випічки; карабіні, шарфи, сумки для змінного взуття або мильних засобів, світшоти, косметички, бальзами для губ з ароматом полуничного варення. Можна придбати також футболки, брелоки, беруші, які знадобляться у дорозі.
Найдешевший товар, який можна придбати — це листівки. Одна коштує 49 грн.
Найдорожчий — ювелірні прикраси, створені у колаборації з українською ювелірною дизайнеркою Дариною Ши — за 4600 та 4 100 грн.
Мельхіорові ложечки (890 грн) та склянки зі срібними підсклянниками такі самі, як у потязі (1890 грн).
Є також настільна гра на знання української мови, історії культури, видатних подій і діячів. Її можна взяти з собою до потягу, щоб не нудьгувати у дорозі. Також тут є багато книг про українські міста. Та багато дитячої літератури.
Шапка «Нумерація вагонів починається з голови поїзда» коштує 920 грн. Свого часу екс-прем’єр Великобританії Борис Джонсон під час візиту до києва придбав таку шапку, обмінявши її на свою.
Худі "Пасажир", "Пасажирка" та "Провідник", "Провідниця". Плед з написом «Вже в центрі» або з написом «М'який та сміливий». 100 грн, отриманих за кожну з проданих футболок, світшотів, худі передають до фонду допомоги сім'ям залізничників.
Як повідомляє Вечирній Київ, найближчим часом плануються благодійні колаборації із сучасними художниками та ілюстраторами. Створюватимуть лімітовані колекції з ексклюзивними принтами.
Наразі придбати залізничні сувеніри можна лише у Києві. Але Укрзалізниця планує запустити онлайн-магазин.
Як раніше повідомляв Інформатор, Укразалізниця встановила у Києві "нульовий кілометр" та взяла курс на українізацію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.