Шалений Чорноморець, чаруючий Кривбас та нарешті гра Динамо. Огляд 7-го туру УПЛ

7-й тур потішив вболівальників яскравими матчами

Динамо Ворскла УПЛ
Динамо переконливо перемогло Ворсклу, Чорноморець увійшов в групу лідерів чемпіонату

У першому турі після паузи збірних ми побачили черговий провал Дніпра-1 і Зорі та нову перемогу Шахтаря. А ще - боротьба за лідерство загострюється до неймовірного і кожне очко тепер впливатиме на розташування клубів у таблиці. Інформатор - про черговий тур Української Прем’єр-ліги.

Металіст 1925 2:1 Зоря

Криза Зорі триває. Єдина звитяга над Ворсклою - не те, що ми чекали від учасника єврокубків. Голи в матчі - карнавал помилок. Спочатку захисники Зорі дозволили Дмитренку вдосталь пробігти та здійснити влучний дальній постріл. Потім - захисники Металіста 1925 подарували Герерро вихід один на один. Перевагу господарі встановили з пенальті - і цього виявилося вдосталь. Як гості не бігли вперед - зробити нічого не змогли. Поразка луганчан підкреслена втратою лідера Багагова - команда падає у зону вильоту і в поганому настрої вирушає на перший матч Ліги Конференцій. До речі, про групу Зорі ми писали ось тут.

Металіст 1925 - Зоря 2:1 (2:1, 0:0)
Голи: Дмитренко, 6; Борячук, 28 (п) - Герерро, 17

Чорноморець 1:0 Полісся

Головний матч туру, де одесити ледь витиснули таку важливу для них перемогу над Поліссям. Битва за топові місця дозволила Чорноморцю закріпитися серед вищих щаблів. Ми зробили детальний розбір гри - читайте його ось тут.

Чорноморець - Полісся 1:0 (1:0, 0:0)
Голи: Васильєв, 13

Шахтар 1:0 Оболонь

Традиційна перемога Шахтаря у черговому турі УПЛ. Але - дуже не проста. Кияни набрали гарний темп і ледь не втримали нічию. Не вдається Оболоні зіграти без видалень - вкотре червона. Цього разу ще за перший тайм (точніше за 7 хвилин) перебрав жовтих. Ну а гол зробив Назарина - після того, як вийшов на заміну. Ну і перший асист має новачок Азаров. Донецький клуб продовжує збирати важливі очки відриву перед складною групою в ЛЧ і лишається єдиним наразі клубом УПЛ без поразок.

Шахтар - Оболонь 1:0 (0:0, 1:0)
Гол: Назарина, 77
Видалення: Вовкун, 33

Олександрія 1:1 Минай

Олександрія до цього матчу підходила без смаку перемог протягом п’яти матчів. Чудовий старт залишився позаду. Цим мав скористатися Минай - в середині другого тайму забив Гунічєв. Але навіть 5 захисників не допомогли команді захиститися від результативного пенальті. Нічия 1:1 - вигідний підсумок гри для обох команд. Минай і далі йде без перемог, міксуючи поразки та нічиї. Схоже, ми знаємо, як закінчиться наступний матч проти Полісся.

Олександрія - Минай 1:1 (0:0, 1:1)
Голи: Кулаковський, 73 (п) - Гунічєв, 60

ЛНЗ 2:1 Рух

Щось зовсім погано Руху останніми тижнями. Спочатку весь захист провалився на прориві Норенкова, потім ледь відігралися у другому таймі. Львів’яни виглядали дуже слабко в обох таймах, мали лише кілька моментів. Черкащани дуже хотіли вибороти перемогу над одним з лідерів поточного чемпіонату - і так бігли, що Прядун, здається, рукою собі підіграв у другому голі. Суддя не зреагував - гол є. І цей гол став вирішальним для гри. Поразка не дозволяє їм покращити позиції в таблиці, ЛНЗ відривається від зони вильоту.

ЛНЗ - Рух 2:1 (1:0, 1:1)
Голи: Норенков, 17; Прядун, 86 - Квасниця, 63

Кривбас 2:1 Верес

Криворіжці почали сезон дуже жваво. В черговому матчі вони переграли Верес. Знову відзначився Бескоровайний - він забиває вже третій гол і вривається у топ бомбардирів української першості. Зрівняв рахунок Кучеров з пенальті. Весь матч команди намагалися вирвати перемогу, зробити це вдалося Кривбасу на останніх хвилинах - помилка захисників плюс дуже далекий вихід з воріт голкіпера Паста відкрили господарям шанс на гол і вони їм скористалися. Неймовірно, але слабкий минулого сезону Кривбас посідає тепер другу сходинку.

Кривбас - Верес 2:1 (1:0, 1:1)
Голи: Бескоровайний, 11; Ілич, 85 - Кучеров, 34 (п)

Дніпро-1 1:1 Колос

Черговий провальний матч Дніпра-1. Як команда не намагалася бути близькою до перемоги - результат на табло. Команда повернулася додому на рідний стадіон - та навіть стіни не допомогли. Примітно, що Колос до цього програв лідерам Шахтарю та Кривбасу. А от інший клуб Дніпропетровщини виявився не таким складним. Навіть за загрозами ковалівці були ближчими до перемоги. На гол Салабая майже одразу відповів Гуцуляк. Ще один рахунок 1:1 в турі - перший матч Максимова поки не вражає. Дніпро-1 в одному кроці від зони вильоту.

Дніпро-1 - Колос 1:1 (0:0, 1:1)
Голи: Гуцуляк, 68 - Салабай, 61

Динамо 2:0 Ворскла

Нарешті ми побачили гру Динамо. Минулося без сенсацій: слабкі полтавчани не змогли нічого протиставити киянам: по голу в кожному таймі. Спочатку в самому дебюті відзначився Волошин. Під кінець гри вийшов Беніто. Він поки збирає по хвилині на полі, але зміг забити перший гол нового сезону. А от Ворскла навіть по воротах жодного разу не вдарила. Перемога 2:0 піднімає Динамо від зони вильоту одразу в середину таблиці.

Динамо - Ворскла 2:0 (1:0, 1:0)
Голи: Волошин, 5; Беніто, 83