СК «Дніпро-1» в заключному матчі на тренувальних зборах переміг латвійський клуб «Ауда»

Український клуб відновлює ігрові зв’язки у Туреччині

Гравці СК «Дніпро-1» (Фото: scdnipro1)

Лідер Української Прем’єр-ліги СК «Дніпро-1» продовжує підготовку до матчів Ліги конференцій та поновлення  чемпіонату України. В останньому матчі на турецьких зборах дніпряни зіграли з володарем Кубку Латвії. Українська команда вирішила долю поєдинку ще у першому таймі.

У вівторок, 7 лютого, СК «Дніпро-1» провів останній поєдинок на тренувальних зборах у Туреччині. Суперником української команди став клуб «Ауда» із Латвії. У минулому чемпіонаті своєї країни «Ауда» посіла п’яте місце, а також виборола Кубок Латвії.

СК Дніпро-1: Валеф, Хайнер, Сваток (кап), Сарапій, Матарріта, Бабенко, Піхальонок, Рубчинський, Гуцуляк, Пеглоу, Довбик.

Запасні: Рибак, Кінарейкін, Гомес, Пасіч, Кононов, Горбунов, Когут, Підлепенець, Назаренко, Танковський, Танчик.

Ауда: Ондоа (кап), Мінкевіч, В.Ісаєвс, Мікуліч, Ачой, Рафаель, Савельєвс, Мінчев, Сукебеліс, Траоре, Улімбашевс.

Запасні: Бретшнейдер, Крапухін, Озолс, І.Ісаєвс, Сілва, Дубов, Крмакманіс, Остапенко.

Перебіг поєдинку

СК «Дніпро-1» володів перевагою і відкрив рахунок на 22-й хвилині. Довбик залишився сам у центрі штрафного майданчика, отримав передачу з лівого флангу і пробив у правий нижній кут. Дніпряни застосовували високий пресинг, що згодом дало результат. Після перехоплення м’яча у центрі поля СК «Дніпро-1» провів масовану атаку і забив вдруге. Матарріта з-за меж штрафного майданчика пробив не зовсім вдало, але м’яч влучив у ногу захисника «Ауди» і влетів у сітку. А вже через хвилину Піхальонок отримав передачу з правого флангу від Гуцуляка і з кількох метрів розстріляв ворота суперника.

Другий тайм виявися також багатим на забиті м’ячі. На 61-й хвилині Мінчев скоротив відставання «Ауди», реалізувавши пенальті. Втім вже через три хвилити Довбик відновив перевагу СК «Дніпро-1» у три м’ячі. На 66-й хвилині Довбик виступив у ролі асистента, віддавши гольову передачу Танчику. Провівши результативний відрізок, команди дещо заспокоїлись і до кінця поєдинку більше не забивали.

• СК Дніпро-1 (Україна) — Ауда (Латвія) 5:1 (Довбик, 22, 64, В.Ісаєвс, 37 (автогол), Піхальонок, 38, Танчик, 66 – Мінчев, 61 (з пенальті)).

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу збірної України з тенісу у матчевій зустрічі Кубку Девіса проти Лівану. Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.