«Шахтар» на останніх секундах вирвав нічию у матчі з «Лудогорцем»

«Гірники» врятувались завдяки пенальті

«Шахтар» - «Лудогорець» (Фото: shakhtar.com)

Українські футбольні клуби продовжують готуватись до другої частини сезону 2022/23. Підготовку до поєдинків Ліги Європи та матчів чемпіонату України «Шахтар» проводить у Туреччині. У черговому поєдинку на зборах «Шахтар» зіграв з болгарським клубом «Лудогорець».

У вівторок, 31 січня, «Шахтар» провів свій третій поєдинок на тренувальних зборах. Суперником «гірників» став «Лудогорець». У поточному чемпіонаті Болгарії «Лудогорець» йде на другому місці, поступаючись лідеру одним очком.

Склад «Шахтаря»

Шахтар: Пятов (к) (Пузанков, 46), Тейлор (Михайліченко, 67), Козік (Матвієнко, 67), Ракіцький (Фарина, 46; Бондар, 67), Гочолеішвілі (Роспутько, 46), Очеретько (Сігеєв, 27; Джурасек, 67), Назарина (Степаненко, 64), Тотовицький (Бондаренко, 67), Борячук (Ющенко, 46; Криськів, 67), Глущенко (Зубков, 67), Сікан (Погорілий, 46; Траоре, 67).

Перебіг матчу

Початок зустрічі пройшов у достатньо рівній боротьбі. Перший момент створили гравці «Лудогорця». Удар Нарессі з середньої відстані Пятов потягнув з правого кута. Цей епізод став своєрідним дзвіночком, до якого гравці «Шахтаря» не прислухались. На 27-й хвилині Тьяго отримав передачу з лівого флангу і другим дотиком відкрив рахунок. А через дві хвилини Нонато  подвоїв перевагу болгарської команди.

«Шахтар» забив у середині другого тайму. На 72-й хвилині Траоре, зігравши на добиванні, надіслав м’яч у правий кут воріт суперника. Врятуватись від поразки «гірники» змогли на останніх секундах компенсованого часу. На шостій доданій хвилині арбітр призначив одинадцятиметровий у ворота «Лудогорця» за гру рукою. Пенальті холоднокровно реалізував Бондаренко.

• Шахтар (Україна) — Лудогорець (Болгарія) 2:2 (Траоре, 72, Бондаренко, 90+6 (з пен.) – Тьяго, 27, Нонато, 29).

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу Артема Далакяна у бою за чемпіонський пояс WBA. Також ми повідомляли результати гонок на чемпіонаті Європи з біатлону.