«Динамо» розійшлось миром з «Аустрією» Лустенау

Кияни перервали безгольову серію

«Динамо» (Київ) (Фото: fcdynamo.com)

Українські футбольні команди проводять тренувальні збори. Київське «Динамо» підготовку до другої частини сезону 2022/23 проводить на футбольних полях Туреччині. У своєму третьому поєдинку на зборах «Динамо» зіграло з «Аустрією» (Лустенау).

У вівторок, 31 січня, «Динамо» зіграло свій черговий поєдинок на тренувальних зборах. Суперником киян став середняк чемпіонату Австрії клуб «Аустрія» Лустенау.

Динамо (1-й тайм): Нещерет, Дубінчак, Сирота, Бурда, Караваєв, Шепелєв, Сидорчук, Лонвейк, Діалло, Пономаренко, Волошин.

Динамо (2-й тайм): Нещерет, Вівчаренко, Попов, Боль, Тимчик, Шепелєв, Андрієвський, Яцик, Беніто (Кремчанін, 77), Гармаш, Царенко.

Аустрія Лустенау: Ширль, Генуш, Маак, Югоне, Груйчич, Грабгер, Тюркмен, Райн, Кудуссу, Сурданович, Фрідрікас.

Перебіг поєдинку

«Аустрія» відкрила рахунок на 26-й хвилині зустрічі. Грабгер ударом з далекої відстані вгатив м’яч під поперечину воріт «Динамо». Через 9 хвилин втрата киянами м’яча призвела до другого голу. Фрідрікас здійснив ривок і пробив повз Нещерета.

Другу половину матчу «Динамо» розпочало іншим складом. Грати залишився тільки голкіпер команди Нещерет. І вже на 51-й хвилині Попов скоротив відставання, зігравши на добиванні. На 60-й хвилині рахунок зрівнявся. Вівчаренко важким за виконанням ударом перекинув голкіпера суперника. «Динамо» і надалі володіло ініціативою, але більше забити не змогло.

• Динамо Київ (Україна) — Аустрія Лустенау (Австрія) 2:2 (Попов, 51, Вівчаренко, 60 – Грабгер, 26, Фрідрікас, 35).

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу Артема Далакяна у бою за чемпіонський пояс WBA. Також ми повідомляли результати гонок на чемпіонаті Європи з біатлону.