«Шахтар» не залишив шансів «Маріуполю» у стартовому матчі восьмого туру Прем'єр-Ліги

Перемога вивела «гірників» на друге місце у турнірній таблиці.

Перемога вивела «гірників» на друге місце в турнірній таблиці.

Про перебіг подій в стартовому матчі восьмого туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор .

У п'ятницю, 30 жовтня, матчем «Шахтар» - «Маріуполь» стартувала ігрова програма 8-го туру Прем'єр-ліги. Нагадаємо, що 27 жовтня «Шахтар» провів матч групового етапу Ліги чемпіонів,в якому розійшовся миром з міланським «Інтером».

«Шахтар» почав атакувати з перших хвилин поєдинку, проте «Маріуполь» вибудував ешелоновану оборону, пройти яку виявилося досить непросто. Степаненко небезпечно пробив головою після подачі кутового з лівого флангу, голкіпер «Маріуполя» Кудрик відбив м'яч, і опинився на добиванні В'юнник влучив у штангу. На 20-й хвилині Алан Патрік зважився на дальній удар зі штрафного, але влучив у стінку. А незабаром В'юнник не реалізував свій вихід на ворота «Маріуполя», пробивши в голкіпера.

Кудрик в черговий раз виручив команду гостей, відбивши удар Вакули під поперечину. На 26-й хвилині досвідчений гравець «Маріуполя» Тищенко зіграв рукою в своїй штрафній, і арбітр призначив одинадцятиметровий удар. Пенальті впевнено реалізував Тайсон, розвівши м'яч і голкіпера по різних кутах. Кудрик продовжив впевнено грати у воротах, по черзі відбивши удари Вакули та Алана Патріка. Станом на 33-у хвилину «Шахтар» завдав 7 ударів в створону воріт «Маріуполя» при нулі у суперника. На 44-й хвилині В'юнник скинув на Судакова, і м'яч після удару гравця «Шахтаря» з лінії штрафної, від дальньої штанги влетів у ворота.

На початку другого тайму картина гри практично не змінилася «Шахтар» продовжив атакувати, а «Маріуполь» захищався практично всім складом. Хороша комбінація гравців «Шахтаря» завершилася виходом до воріт і ударом Судакова, з яким на «відмінно» впорався Кудрик. На 64-й хвилині Тищенко знову порушив правила у власному штрафному майданчику. На цей раз гравець «Маріуполя» невдалим підкатом перервав прохід Тете. Пенальті взявся пробивати Алан Патрік, і точним ударом в правий нижній кут довів рахунок до великого.

На 72-й хвилині оборона «Шахтаря» проспала вихід Горбунова, і гравець «Маріуполя» реалізував вихід один на один з П'ятовим. А ще за дві хвилини Тайсон завершив свій прохід точним ударом під дальню штангу. Тете упустив дві можливості збільшити рахунок. Спочатку Кудрик ногою відбив його удар, а потім сам Тете не зміг пробити із забійної позиції. Болбат отримав передачу від Тете в центрі штрафного, але з його ударом під поперечину впорався Кудрик. Черговий сейв воротар «Маріуполя» скоїв на 90-й хвилині, відбивши удар головою Жуніора Мораеса.

• «Шахтар» - «Маріуполь» 4: 1 (Горбунов, 72 - Тайсон, 27 (з пенальті), 75, Судаков, 44, Алан Патрік, 65 (з пенальті));

Решта поєдинків восьмого туру Прем'єр-ліги відбудуться 31 жовтня і 1 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результатати матчів другого туру Ліги Чемпіонів і Ліги Європи .