Чемпіонат Європи з біатлону: Україна фінішувала сьомою у одиночній змішаній естафеті

Збірна України завершила європейську першість з трьома медалями

Чемпіонат Європи з біатлону (Фото: IBU)

В Ленцерхайде закінчилась програма чемпіонату Європи з біатлону. В останній день змагань пройшли змішані естафети. Збірна України не змогла поповнити свою медальну скарбничку.

У неділю, 29 січня, на чемпіонаті Європи з біатлону відбулась одиночна змішана естафета. Збірну України представляли Олена Білосюк та Богдан Цимбал.

Загалом на старт вийшли 29 команд. Розпочинали одиночну змішану естафету жінки. Олена Білосюк не змогла відстрілятись без додаткових патронів і передала естафету десятою. Богдан Цимбал вразив всі мішені і відправив Білосюк на її другий етап з другого місця. У Білосюк  знову виникли проблеми зі стрільбою. Українка пішла на два штрафних кола і опустилась на 9-ту позицію. Цимбал з усіх сил намагався виправити ситуацію, але вище сьомого місця піднятися не зміг.

Збірна Норвегії здобула впевнену перемогу. На другому місці фінішувала збірна Швейцарії, а збірна Франції виборола бронзові медалі.

Результати одиночної змішаної естафети:

• 1. Норвегія 34:34,7 ;
  • 2. Швейцарія +16,6;
  • 3. Франція +21,0;
  • …..
  • 7. Україна +1:12,4.

Загалом збірна України здобула на Чемпіонаті Європи-2023 три медалі. Юлія Джима та Антон Дудченко здобули срібні нагороди у індивідуальних гонках, а Анастасія Меркушина стала чемпіонкою Європи у спринті.

Чемпіонат Європи з біатлону

Європейська першість з біатлону вперше відбулась у 1994 році. Змагання проходять щорічно, а участь у стартах можуть приймати спортсмени з усього світу. Як правило, найсильніші біатлоністи не беруть участі у чемпіонаті Європи, зберігаючи сили на гонки етапів Кубка світу, а також на старти чемпіонату світу, який розпочнеться 8-го лютого.

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу Артема Далакяна у бою за чемпіонський пояс WBA. Також ми повідомляли результати гонок на чемпіонаті Європи з біатлону.