“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Найбільш засмічені області - Харківська (451 звалище) та Херсонська (220 звалищ)
Сфера поводження з відходами завдала понад 100 мільйонів гривень збитків державі впродовж 2020 року. У минулому році виявили 2 144 безгоспних звалищ на території всієї України.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Державної екологічної інспекції .
«За минулий рік Держекоінспекція виявила 2 144 безгоспних звалищ на території всієї України. З них тільки близько 60% ліквідували за приписами ДЕІ.
Найбільш засмічені області - Харківська (451 звалище) та Херсонська (220 звалищ)», - розповів Андрій Мальований, голова Державної екологічної інспекції.
Згідно з екологічним законодавством, відповідальність за недотримання природоохоронного законодавства в сфері поводження з відходами лежить на органах місцевого самоврядування. Місцева влада повинна забезпечувати сортування, вивезення, захоронення та утилізацію сміття.
Однак протягом минулого року Держекоінспекція неодноразово притягала до відповідальності посадових осіб органів місцевого самоврядування. Серед причин їх бездіяльності - низький рівень покарання за порушення вимог щодо поводження з відходами. Зараз штраф становить всього 850 - 1 700 гривень.
У зв'язку з цим у 2020 сфера поводження з відходами завдала понад 100 мільйонів гривень збитків державі.
Нагадаємо, раніше у Вінницькій області виявили факт незаконного поховання львівського сміття .
Також Інформатор писав, що Європейський банк реконструкції і розвитку офіційно погодив генерального підрядника з будівництва сміттєпереробного заводу у Львові.Завод повинні побудувати через 2 роки.