Джерело в СБУ розповіло про атаку українських дронів на нафтопереробні заводи у російських містах Новокуйбишівськ, Куйбишівськ та Сизрань
У Службі безпеки України неофіційно підтвердили, що удари безпілотників у ніч на 16 березня по трьох нафтопереробних заводах Роснєфті у Самарській області - справа рук їхнього відомства. Ударні дрони успішно атакували Новокуйбишівський, Куйбишівський та Сизранський нафтопереробні підприємства. Це суттєва втрата для потоку нафтодоларів, що живить військову промисловість країни-агресора.
Видання "Українська правда" пише, що анонімний співрозмовник СБУ розповів деякі деталі атаки. Офіційних повідомлень з цього приводу наразі не надходило.
"Сезон "бавовни" на російських НПЗ – в розпалі. Кожне таке ураження зменшує потік нафтодоларів, який живить воєнну економіку рф", - цитує видання працівника СБУ.
Також співрозмовник УП сказав, що сумарно ці заводи переробляють на рік близько 25 млн тонн нафти. Це майже 10% всієї нафтопереробки рф, а отже втрати для економіки путінської держави є відчутними.
Уночі в Самарську область росії завітала нова бововна: там безпілотники атакували три нафтопереробні заводи (НПЗ) у Сизрані, Куйбишівську та Новокуйбишівську. На підприємствах виникли потужні пожежі.
А від самого ранку у російському Бєлгороді почалися атаки, про які напередодні попереджали добровольчі формування, що прорвали кордон з рф. У місті пролунали вибухи, після чого почалися пожежі. Палають автомобілі, зачинені школи та інші установи. Також відомо, що є постраждалі. На 17.00 анонсовано новий обстріл Бєлгорода - цивільних попередили про необхідність виїхати з міста.
Театр бойових дій поступово переходить на територію країни-агресора. Коли українська армія зможе перейти до наступу. Військові вважають, що, отримавши обіцяний перелік озброєння від Заходу, цілком зможуть вдатися до наступальних операцій на території рф - і обов’язково їх почнуть.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини — від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У ході війни відстань, на яку можуть літати українські дрони, постійно збільшується. Це породжує питання: чи є це еволюційним процесом, чи просто реакцією на зростаючі потреби? Долучайтеся до нашого інтерв'ю з Максимом Левківським, щоб дізнатися його думку щодо цього питання та більше інформації про розвиток українських дронів!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.