«Севілья» розібралась з «Манчестер Юнайтед» та вийшла у півфінал Ліги Європи

«Севілья» помстилась за три іспанські клуби, які англійці вибили на попередніх стадіях турніру

«Севілья» - «Манчестер Юнайтед»
«Севілья» - «Манчестер Юнайтед» (Фото: УЄФА).

У Лізі Європи проходять поєдинки у відповідь 1/4 фіналу. «Севілья» у другому матчі протистояння  з «Манчестер Юнайтед» розраховувала на підтримку рідних трибун. Іспанська команда змогла швидко відкрити рахунок.

У четвер, 20 квітня, у Севільї відбувся поєдинок 1/4 фіналу розіграшу Ліги Європи сезону 2022/23. На полі стадіону «Рамон Санчес Пісхуан» боротьбу за вихід у півфінал вели «Севілья» та «Манчестер Юнайтед».

Севілья: Буну, Навас, Баде, Маркао, Акунья, Гудель, Фернандо, Окампос, Ракітич, Ламела, Ен-Несірі.
Запасні: Дмитрович, Флорес, Теллес, Рекік, Сусо, Мір, Ньянзу, Торрес, Гомес, Хіль.

Манчестер Юнайтед: де Хеа, Ван-Біссака, Магвайр, Лінделеф, Далот, Еріксен, Каземіро, Забітцер, Антоні, Марсьяль, Санчо.
Запасні: Батленд, Вітек, Рашфорд, Маласія, Фред, Шоу, Веггорст, Пеллістрі, Еланга, Ікбал.

Перебіг матчу

Переповнений стадіон погнав «Севілью» вперед. Господарі відразу почали застосовувати високий пресинг, не даючи гравцям суперника вільно розпоряджатись м’ячем. Маркао у силовій боротьбі просто виштовхнув Забітцера за межі поля. Гравець «Манчестер Юнайтед» пролетів декілька метрів і врізався у стільці біля лави запасних. Після надання допомоги Забітцер повернувся у гру. Наполегливість «Севільї» принесла результат на 8-й хвилині. Магвайр під пресингом подарував м’яч суперникам, Ен-Несірі підібрав та ударом у лівий кут відкрив рахунок.

На 15-й хвилині «Севілья» заробила перспективний штрафний. Ракітич  взявся виконувати стандарт і пробив у стінку. Надалі команди проводили обмін атаками. З ударом Ван-Біссаки на 22-й хвилині впорався  Буну. У протилежних воріт де Хеа встиг випередити Окампоса. Маркао отримав пошкодження і не зміг продовжити матч. На заміну на 29-й хвилині вийшов Сусо. Каземіро пробив над воротами, а удар Ламели забрав до рук голкіпер «Манчестер Юнайтед». Наприкінці першого тайму «Севілья» притисла гостей. Після подачі кутового на 3-й компенсованій хвилині потужний удар Ракітича заблокував Каземіро.

«Севілья» активно розпочала другий тайм і на 47-й хвилині подвоїла перевагу в рахунку. Ракітич навісив з кутового, а Баде головою переправив м’яч у ворота. «Севілья» протягом кількох хвилин могла відзначитись ще. Нагоди добити «Манчестер Юнайтед» втратили Ракітич та Окампос. Команди почали грати доволі жорстко. Арбітру доводилось часто зупиняти гру та проводити з гравцями виховну роботу. Бесіди подіяли не на всіх. Каземіро та  Акунья побачили перед собою жовті картки.

«Манчестер Юнайтед» намагався налагодити гру у нападі за рахунок позиційних атак. Але вперед гості майже не просувались, в’язнучи у обороні суперника далеко від воріт. На 72-й хвилині Еріксен зі штрафного пробив в лічених сантиметрах від лівої дев’ятки воріт «Севільї». Ну а «Севілья» на 81-й хвилині забила третій.  Де Хеа невдало зіграв на перехопленні і Ен-Несірі підрізав м’яч у порожні ворота. Спромогтись хоча б на гол престижу гості так і не змогли.

•  Севілья — Манчестер Юнайтед 3:0 (Ен-Несірі, 8, 81, Баде, 47), перший матч – 2:2.

Розклад матчів Ліги Європи

У півфіналі «Севілья» зіграє з переможцем пари «Ювентус» - «Спортінг». Фінал пройде у Будапешті в останній день травня.

• 1/2 фіналу: 11 та 18 травня 2023 року;
• Фінал: 31 травня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Також ми повідомляли про вихід «Прометея» у півфінал баскетбольного Єврокубка.