Нічия з «Манчестер Сіті» не допомогла «Баварії» пробитися у півфінал Ліги чемпіонів

Гравці німецького клубу за два матчі лише раз вразили ворота суперника

«Баварія» - «Манчестер Сіті»
«Баварія» - «Манчестер Сіті» (Фото: УЄФА)

У Лізі чемпіонів відбулись матчі у відповідь стадії 1/4 фіналу. Мюнхенська «Баварія» після болючої поразки у першому поєдинку намагалась взяти реванш у «Манчестер Сіті». Голанд не реалізував пенальті, але забив з гри.

У середу, 19 квітня, в одній з найсильніших пар стадії 1/4 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2022/23 відбувся другий матч. На стадіоні «Альянц Арена» у Мюнхені «Баварія» приймала «Манчестер Сіті».

Баварія: Зоммер, Павар, Упамекано, де Лігт, Канселу, Кімміх, Горецка, Сане, Мусіала, Коман, Шупо-Мотінг.
Запасні: Ульрайх, Гнабрі, Мане, Девіс, Сарр, Блінд, Мюллер, Гравенберх, Тель, Мазрауї, Станішич, Ібрагімович.

Манчестер Сіті: Едерсон, Аканджі, Діаш, Аке, Стоунз, Родрі, Б. Сілва, де Брюйне, Гюндоган, Гріліш, Голанд.
Запасні: Ортега, Карсон, Вокер, Філліпс, Ляпорт, Альварес, Гомес, Марез, Перроне, Фоден, Палмер, Льюїс.

Перебіг матчу

«Баварія» відразу намагалась захопити середину поля. При розвитку атак команда активно використовувала фланги. «Манчестер Сіті» застосовував високий пресинг, вступаючи у боротьбу за м’яч на половині поля суперника. «Баварія» атакувала частіше, але гострих моментів біля воріт «Манчестер Сіті» не створювала. Тільки на 16-й хвилині господарі створили першу нагоду для голу. Сане увірвався до штрафного майданчика і пробив зовсім поруч з правою штангою. На 18-й хвилині «Баварія» ледь не залишилась у меншості. Упамекано збив Голанда і отримав червону картку за фол останньої надії. Але VAR зафіксував офсайд у гравця «Манчестер Сіті» і арбітр своє рішення скасував.

На 21-й хвилині вступив у гру голкіпер «Манчестер Сіті», відбивши небезпечний удар Сане. Через дві хвилини Горецка пробив вище воріт. Гостям вдалося збити темп і гра на деякий час заспокоїлась. А на 35-й  хвилині Упамекано зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Пенальті взявся виконувати Голанд і пробив вище воріт. На першій компенсованій хвилині Едерсон пішов на перехоплення і залишив ворота. Гравці «Баварії» били двічі і обидва удари заблокували захисники.

У перерві тренери коректив у склади своїх команд не вносили. Так само не змінилась і структура гри. «Баварія» більше володіла м’ячем, а «Манчестер Сіті» сподівався на контратаки та Голанда. І на 57-й хвилині ставка спрацювала. Голанд розібрався з Упамекано і розстріляв сітку за спиною Зоммера. Після забитого м’яча темп гри впав. «Баварія» атакувала вже не так активно. Господарі навіть забили, але гол не зарахували через офсайд. На 82-й хвилині «Баварія» отримала право на одинадцятиметровий. пенальті ударом по центру реалізував Кімміх. Втім глобально змінити результат протистояння цей гол вже не зміг.

• Баварія — Манчестер Сіті 1:1 (Кімміх, 83 (з пенальті) - Голанд, 57), перший матч – 0:3.

Розклад матчів Ліги чемпіонів

У півфіналі «Манчестер Сіті» зіграє з мадридським «Реалом». Матчі цієї стадії турніру пройдуть у травні.

• 1/2 фіналу: 9/10 та 16/17 травня 2023 року;
• Фінал: 10 червня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав  про вихід «Прометея» у півфінал баскетбольного Єврокубка. Також ми повідомляли про перебіг матчів 1/4  фіналу Ліги чемпіонів «Наполі» - «Мілан» та «Челсі» - «Реал».