«Прометей» здолав грецький «Промітеас» та пробився у півфінал Єврокубка

Поєдинок команд відбувся у Ризі

Онджей Балвін
Онджей Балвін (БК «Прометей») (Фото: prometeybc.com)

У розіграші Єврокубку розпочались чвертьфінальні матчі. У поєдинку за вихід у півфінал український «Прометей» зійшовся з грецьким клубом «Промітеас». «Прометей» з перших хвилин повів у рахунку і перевагу не втратив.

У середу, 19 квітня, «Прометей» провів поєдинок 1/4 фіналу розіграшу Єврокубку сезону 2022/23. Суперником української команди став грецький «Промітеас».

Прометей: Клавелл, Лукашов, Климов, Санон, Сидоров, Ткаченко, Агада, Липовий, Кеннеді, Стефенс, Дікі ІІІ, Балвін, Петров.

Промітеас: Ковен, Плотас, Муратос, Гкікас, Сімпсон, Томассон, Василеу, Дангубич, Легіос, Кульбока, Кондіт IV, Хоге, Тануліс.

Перебіг матчу

Рахунок у матчі відкрив «Прометей». Два очки українській команді кидком з гори приніс Онджей Балвін. «Прометей» повів 5:0 і тільки після цього «Промітеас» заробив перші очки. На екваторі стартової десятихвилинки рахунок був 12:4 на користь української команди. «Промітеас» скоротив відставання до п’яти балів, але «Прометей» знову додав і виграв першу чверть 25:16.

Друга десятихвилинка розпочалась з влучного дальнього кидка Санона. Українська команда тримала суперника на комфортній для себе відстані у десять і більше очок. «Промітеас» чинив супротив, але грав коректно. За 9 хвилин гравці грецької команди заробили всього один командний фол. «Прометей» діяв агресивніше і у захисті і у нападі. На перерву команди пішли за рахунку 43:29.

У третій чверті «Промітеас» грав вже не так чемно. Команда із Греції використала ліміт фолів за чотири хвилини. Тим часом різниця в рахунку зросла до дев’ятнадцяти очок. «Прометей» тримав ситуацію на майданчику під своїм контролем. Після тридцяти хвилин ігрового часу українська команда вигравала 62:40.

Шансів на порятунок за різниці у 22 очки у «Промітеаса» майже не було. «Прометею» потрібно було лише спокійно дограти поєдинок. Гравці української команди намагались максимально використати відведений на атаку час. В свою чергу «Промітеас» поспішав і припускався помилок. «Прометей» цим скористався і збільшив відрив до тридцяти очок. Українська команда здобула впевнену перемогу і вийшла у півфінал.

• Прометей (Україна) — Промітеас (Греція)  80:57 (25:16; 18:13; 19:13; 18:17).

Турнірна сітка

Матч 1/2 фіналу «Прометей» також проведе у Ризі. Суперником української команди стане «Тюрк Телеком» (Туреччина), який з рахунком 86:76 здолав німецький «Ратіофарм Ульм».

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів «Челсі» - «Реал» та «Наполі» - «Мілан». Також ми повідомляли про результати матчів 21-го туру УПЛ