«Манчестер Юнайтед» втратив перемогу над «Севільєю» у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи

У плей-оф турніру «Манчестер Юнайтед» грає виключно з іспанськими командами

«Манчестер Юнайтед» - «Севілья» (Фото: УЄФА)

«Манчестер Юнайтед» залишився єдиним представником Англійської Прем’єр-ліги у Лізі Європи. У першому матчі 1/4 фіналу турніру команді протистояла іспанська «Севілья». «Манчестер Юнайтед» ще у першому таймі двічі вразив ворота суперника, але потім пропустив два м’ячі.

У четвер, 13 квітня, у Манчестері відбувся перший поєдинок 1/4 фіналу розіграшу Ліги Європи сезону 2022/23. На полі стадіону «Олд Траффорд» «Манчестер Юнайтед» приймав «Севілью». У плей-оф ліги Європи «Манчестер Юнайтед» вже здолав три іспанські клуби – «Барселону», «Реал Сосьєдад» та «Бетіс».

Манчестер Юнайтед: де Хеа, Ван-Біссака, Варан, Мартінес, Маласія, Каземіро, Забітцер, Антоні, Фернандеш, Санчо, Марсьяль.
Запасні: Батленд, Вітек, Лінделеф, Магвайр, Еріксен, Фред, Далот, Веггорст, Пеллістрі, Еланга, Ікбал.

Севілья: Буну, Монтіель, Ньянзу, Маркао, Акунья, Фернандо, Гудель, Окампос, Ракітич, Торрес, Ламела.
Запасні: Дмитрович, Флорес, Теллес, Рекік, Сусо, Мір, Ен-Несірі, Навас, Гомес, Хіль, Баде.

Перебіг матчу

«Манчестер Юнайтед» забив вже на першій хвилині. Але Санчо заліз в офсайд і взяття воріт арбітр не зафіксував. На 11-й хвилині Монтіель заробив безглузду жовту картку за те, що відкинув м’яч після свистка. Тепер оборонець «Севільї» пропустить матч-відповідь. Господарі активізувались. Буну на 13-й хвилині перевів на кутовий удар Антоні. А у наступній атаці «Манчестер Юнайтед» відкрив рахунок. Забітцер у штрафному майданчику прийняв передачу від Фернандеша і другим дотиком відправив м’яч у сітку. На 18-й хвилині Забітцер намагався перекинути голкіпера «Севільї», але у ворота не влучив. На 21-й хвилині господарі подвоїли перевагу в рахунку. «Манчестер Юнайтед» розігнав контратаку, Марсьяль вивів сам на сам Забітцера і той пробив у лівий кут.

На деякий час гра трохи заспокоїлась. «Севілья» намагалась отямитись від двох пропущених м’ячів, а «Манчестер Юнайтед» просто взяв паузу. Втім після 30-ї хвилини господарі знову активізувались. Удар Забітцера відбив Буну, а постріл Каземіро з лінії штрафного майданчика заблокували захисники. «Севілья» заробила перспективний стандарт на 42-й хвилині. Ракітич намагався закрутити у ліву дев’ятку, але у ворота не влучив. А у компенсований час де Хеа врятував «Манчестер Юнайтед» відбивши удар Ньянзу головою.

Другий тайм також розпочався з атак господарів поля. На 47-й хвилині Антоні з лінії штрафного майданчика пробив поруч з лівою стійкою. Гудель намагався пробити через себе, але ледь не зніс голову Каземіро.  Гравцю «МЮ» знадобилась допомога, а Гудель отримав жовту картку. На 61-й хвилині Антоні увірвався у штрафний майданчик, фінтами розхитав захисника і пробив у ліву штангу. Партнери вивели на ударну позицію Маласію. Той цілив у правий кут, але на допомогу голкіперу «Севільї» прийшов Фернандо. На 84-й хвилині гості скоротили різницю в рахунку. Навас робив простріл, м’яч влучив у ногу Маласії, потім в де Хеа, і влетів під поперечину. На першій компенсованій хвилині де Хеа з лівого кута витягнув м’яч після удару Ен-Несірі. Втім вже у наступній атаці «Севілья» зрівняла рахунок. І знову на допомогу іспанцям прийшов рикошет. Ен-Несірі влучив Магвайру у  голову, від якої м’яч і влетів у ворота.

• Манчестер Юнайтед — Севілья 2:2 (Забітцер, 14, 21 – Маласія, 84, Магвайр, 90+2 (автогол)).

Розклад матчів Ліги Європи

Поєдинок у відповідь пройде в Іспанії 20 квітня. Переможець дуелі у півфіналі зіграє з сильнішим у парі «Ювентус» - «Спортінг».

• 1/4 фіналу: 13 та 20 квітня 2023 року;
• 1/2 фіналу: 11 та 18 травня 2023 року;
• Фінал: 31 травня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Також ми повідомляли про вихід «Прометея» у чвертьфінал баскетбольного Єврокубка.