RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
17:09, 16 Вересня
Информатор UA

Интро

Сценарій для наступного фільму Судна ніч вже готовий. Про це повідомляє Screen Rant,- передає Інформатор . Наразі, нову частину фільму поки що ніхто не анонсував. Незважаючи на це, режисер перших двох фільмів і сценарист всієї франшизи Джеймс ДеМонако вже підтвердив роботу над проектом. Він каже, що сценарій вже дописаний, а події будуть розгортатися через 10-15 років після останньої картини. Я поки що не можу вдаватися в подробиці, але ви матимете рацію, якщо порівняєте фільм з "Втечею з Нью-Йорку". Америка, яку ми побачимо в шостій частині - це не та Америка, в якій ми зараз живемо. Ми перекроїли її. Утворилася Нова Америка. А що стосується часу, то пройшло приблизно 10-15 років після подій фільму "Судна ніч назавжди", - сказав Джеймс ДеМонако. Цю інформацію підтвердив і актор Френк Грілло, який грав Лео Барнса в другій і третій частинах франшизи. Він додав, що його персонаж стане одним з головних у новому фільмі. Підтверджую! Ми взяли на себе зобов'язання зробити це - зняти "Судну ніч 6" під керівництвом Джеймса ДеМонако. І цей фільм буде заснований на мойому персонажі, на Лео Барнсі. Він скоро пришле мені сценарій. Він його тільки но закінчив. Так що так, я дійсно в захваті від цього. Мені подобається зніматися у фільмах цієї франшизи. Вони зателефонували мені і сказали, що Джеймс хоче зняти ще один фільм, і я такий: "Ні слова більше, я в справі!" , - заявив актор. Поки ніякої конкретики про майбутню картину просто немає. Чекаємо офіційного анонсу і подробиць. Нагадаємо, що режисер Веному 2 повідомив, кросовер фільму з - це лише питання часу . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Сценарій для нової частини «Судної ночі» вже закінчений, а актор Френк Грілло повернеться до своєї ролі

Читать на русском
Сценарій для нової частини «Судної ночі» вже закінчений, а актор Френк Грілло повернеться до своєї ролі

Незважаючи на відсутність офіційного анонсу, режисер вже підтвердив роботу над фільмом

Сценарій для наступного фільму «Судна ніч» вже готовий.

Про це повідомляє Screen Rant,- передає Інформатор .

Наразі, нову частину фільму поки що ніхто не анонсував. Незважаючи на це, режисер перших двох фільмів і сценарист всієї франшизи Джеймс ДеМонако вже підтвердив роботу над проектом. Він каже, що сценарій вже дописаний, а події будуть розгортатися через 10-15 років після останньої картини. 

«Я поки що не можу вдаватися в подробиці, але ви матимете рацію, якщо порівняєте фільм з "Втечею з Нью-Йорку". Америка, яку ми побачимо в шостій частині - це не та Америка, в якій ми зараз живемо. Ми перекроїли її. Утворилася Нова Америка. А що стосується часу, то пройшло приблизно 10-15 років після подій фільму "Судна ніч назавжди"», - сказав Джеймс ДеМонако.

Цю інформацію підтвердив і актор Френк Грілло, який грав Лео Барнса в другій і третій частинах франшизи. Він додав, що його персонаж стане одним з головних у новому фільмі. 

«Підтверджую! Ми взяли на себе зобов'язання зробити це - зняти "Судну ніч 6" під керівництвом Джеймса ДеМонако. І цей фільм буде заснований на мойому персонажі, на Лео Барнсі. Він скоро пришле мені сценарій. Він його тільки но закінчив. Так що так, я дійсно в захваті від цього. Мені подобається зніматися у фільмах цієї франшизи. Вони зателефонували мені і сказали, що Джеймс хоче зняти ще один фільм, і я такий: "Ні слова більше, я в справі!" », - заявив актор.

Поки ніякої конкретики про майбутню картину просто немає. Чекаємо офіційного анонсу і подробиць.

Нагадаємо, що режисер «Веному 2» повідомив, кросовер фільму з «Людиною-павуком» - це лише питання часу .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.