Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Країни Європи мають переводити свої економіки на рейки воєнного часу, нарощуючи та прискорюючи виробництво важкої артилерії та боєприпасів.
Франція не обмежиться відправкою в Україну бойових броньованих машин AMX-10RC, а готується передати Силам оборони нашої країни ще більше САУ Caesar найближчим часом.
За словами Катрін Колонни - міністра у справах Європи та закордонних справ Франції - країна перейде на пришвидшене виробництво гаубиць Caesar. Відтак, тепер Україна зможе отримувати ці гармати значно швидше і, ймовірно, у більших обсягах.
"Додаткові САУ Caesar ви отримаєте незабаром, оскільки ми тепер виробляємо швидше", - наголосила міністр.
У ході Мюнхенської конференції з безпеки Колонна також зазначила, що всім країнам Європи доцільніше подбати про нарощування темпів виробництва озброєнь.
Прогнозується, що вже у 2025 році Франція накопичить сто дев'ять гармат моделі Caesar, що належать до далекобійної артилерії. Також передбачається пришвидшення виробництва протибалістичних ЗРК SAMP/T-Mamba, бойових броньованих машин AMX-10 RC та протитанкових ракет "Мілан".
Загалом Україна отримала від Франції 18 САУ Caesar, а також дві батареї зенітних комплексів.
САУ Caesar здатна ефективно уражати ворожі позиції на відстані понад 20 кілометрів від фронту з високою точністю. Такі віддалені точки можуть бути місцем розташування важливих об'єктів, таких як артилерія, резерви та пункти управління противника, а, власне, знищення таких об'єктів знижує наступальний потенціал ворога.
Caesar базується на колісному шасі, що забезпечує маневреність та мобільність установки. Вона має автоматизовану систему самовизначення та самонаведення на ціль, що значно підвищує точність удару. Крім того, Caesar має високу швидкість стрільби, до п'яти пострілів за хвилину, і може використовувати кілька типів боєприпасів калібру 155 мм, які використовуються в країнах НАТО. Відтак, ця артилерійська установка дозволяє застосовувати стратегію "вогонь-маневр-вогонь".
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що за підсумками зустрічі "Рамштайн-9" Україна отримає від західних партнерів ще більше зброї.