У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
У Білому домі вважають, що покращення погодних умов може стати причиною атаки з боку росіян
Російські військові, ймовірно, готуються до наступу. При чому атакувати Україну можуть відразу з кількох ділянок фронту. Єдине чого чекають у рф — це покращення погодних умов.
Таку думку висловив координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джона Кірбі.
“Ми знаємо, що навесні, коли погода покращиться, а вона вже починає покращуватися, можемо очікувати, що росіяни захочуть піти в наступ на деяких ділянках, і ми не знаємо точно, де і як вони це зроблять, але ми хочемо забезпечити, що українці здатні краще захищатися від цього”, - розповів Кірбі в інтерв'ю Голосу Америки.
Кірбі зазначив, список озброєння, з яким не можна зволікати. Це бронетехніка, артилерія, протиповітряна оборона, та матеріально-технічне забезпечення.
“Це справді життєва сила будь-якої армії в польових умовах. Як утримати її в бою. Як її підтримувати, як отримати запчастини, їжу, воду та паливо, речі, необхідні для безперервної роботи”, - розповів представник Білого дому.
Чи й справді росіяни можуть піти в наступ?
За інформацією начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданова, росіяни не полишають спроб піти в наступ, однак остання, яку зафіксували, 31 березня успішно провалилася.
"31 березня вони мали вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей. Знову-таки, це навіть не п'ята вже спроба, яка провалилася", — заявив Буданов.
Тож за словами начальника ГУР, нині наступального потенціалу для проведення стратегічної наступальної операції у росіян нема і найближчим часом не буде.
"Росія перейшла до стратегічної оборонної операції. Їхнє завдання – це утримати захоплені наші території, зірвавши нашу наступальну операцію щодо їх звільнення", — вважає Буданов.
Однак все ж кілька винятків є. Зокрема, це стосується спроб захопити Бахмут і спроб оточити Авдіївку з півночі. Однак, спроба захопити Бахмут триває вже рік, але місто й досі "стоїть" попри складну ситуацію там.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.