Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Вступ України до Північноатлантичного альянсу без ризиків початку повномасштабного збройного конфлікту можливий лише у тому випадку, якщо такий крок схвалить росія, вважає Дуро
Після заяви прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана про економічно "неіснуючу" Україну, віце-спікер парламенту Угорщини Дора Дуро назвала необхідним схвалення росії для вступу України до Північноатлантичного альянсу (НАТО).
За словами політика, членство України в НАТО без ризиків початку повномасштабного збройного конфлікту неможливе без погодження цього кроку Москвою, причому у вигляді певної письмової угоди.
"Ми не бачимо жодних обставин, які б дозволили нам підтримати розширення НАТО за рахунок України... Без ризику початку війни вступ України можливий лише в тому випадку, якщо росія схвалить це у вигляді певної угоди", - заявила Дуро.
20 квітня генсек НАТО Єнс Столтенберг відвідав Київ. Під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським він заявив, що "повноправне місце України - у євроатлантичній сім'ї", і свого часу вона стане членом НАТО.
21 квітня Столтенберг заявив про згоду всіх союзників з тим, що Україна вступить до Північноатлантичного альянсу. У МЗС росії назвали подібне висловлювання "недалекоглядним та небезпечним".
Глава уряду Угорщини Віктор Орбан істерично відреагував на слова генсека НАТО Єнса Столтенберга про те, що всі члени альянсу згодні зі вступом України до військового блоку. "Що?!" - написав він у Twitter у відповідь на заяви генсека.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що заступник міністра закордонних справ Польщі пояснив, чому його країна активно просуватиме Україну у НАТО і не чекатиме на це рішення роками, як того хоче Німеччина.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.