“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
За три місяці 2021 року українці подали понад тисячу скарг на порушення «мовного закону»
За три місяці 2021 року до Уповноваженого з захисту державної мови за порушення мовного законодавства в різних сферах суспільного життя надійшло 1 129 скарг українців. В кінці 2020 року таких повідомлень надійшло майже у 10 разів менше - всього 144.
Про це повідомив Тарас Кремінь, Уповноважений із захисту державної мови, - передає Інформатор .
"Збільшення кількості звернень громадян пов'язано перш за все з тим, що з 16 січня 2021 набрала чинності 30 стаття мовного закону,яка передбачає повний перехід сфери обслуговування на державну мову. Також почав діяти наш сайт, завдяки якому громадяни можуть подати звернення або скаргу, заповнивши електронну форму", - розповів Кремень.
До речі, найбільше скарг було з Києва (327) та Київській області (120). Із Львівської області - 108, з Харківської - 99, Одеської - 49, Дніпропетровської - 41, Чернігівської - 35, Запорізької - 23, Полтавської - 21, Донецької - 17, Луганської - 14, Вінницької - 13, Івано-Франківської - 12, Миколаївської і Чернівецької - по 11, Черкаської , Херсонської та Волинської - по 8 звернень. Менше скарг надійшло з Житомирської області - 2, Рівненської - 5, Сумської - 6, по 7 звернень надіслали жителі Хмельницької, Тернопільської, Кіровоградської, Закарпатської областей.
Нагадаємо, з 16 січня в Україні набрав чинності Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної».Згідно з ним, всі постачальники послуг, незалежно від форми власності, зобов'язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги державною мовою. Обслуговувати покупця іншою мовою можна буде тільки, якщо він попросить.
Також Інформатор писав, що для дотримання Закону Секретаріат Уповноваженого із захисту державної мови може здійснювати позапланові перевірки для контролю за порушеннями мовного закону .