«Рух» розгромив «Олімпік», «Інгулець» обіграв «Львів», «Минай» влаштував демарш

Чемпіонат Прем'єр-ліги вийшов на фінішну пряму.

«Рух», забивши до 26-й хвилині три м'ячі, вирішив долю поєдинку з «Олімпіком» ще у першому таймі. Матч «Миная» з «Шахтарем почався з півгодинною затримкою через відмову деяких гравців закарпатського клубу виходити на поле.

Про перебіг подій в матчах Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У четвер, 6 травня, відбулися три поєдинки 25-го туру Української Прем'єр-ліги. Всі матчі проходили паралельно і розпочалися о 19-00. У Кропивницькому «Інгулець» приймав «Львів». Господарі відкрили рахунок на 11-й хвилині. Бартулович протягнув м'яч і пробив з дальньої дистанції. Воротар «Львова» Костик такого рішення суперника не очікував і з ударом не впорався, пропустивши гол. Через 5 хвилин «Львів» міг зрівняти рахунок, але після навісу Нич пробив в поперечину.

У другому таймі швидше «Інгулець» міг забити другий м'яч, ніж «Львів» зрівняти рахунок. На 52-й хвилині вийшов у перерві на заміну Щедрий небезпечно пробив, але Костик удар парирував. Щедрий продовжував шукати можливість відзначитися, проте в одному епізоді на шляху його удару встав партнер по команді, а у іншому - завадив захисник.

У Києві на НСК «Олімпійський» «Минай» в якості господарів приймав «Шахтар». Перед матчем з'явилася інформація, що «Минай» не вийде на поєдинок з «Шахтарем». Однак команда все ж приїхала до стадіону, хоч і з великим запізненням. Команда не вийшла на розминку, і матч не розпочався у належний час. Делегат матчу повідомив, що якщо «Минай» о 19:30 не вийде на поле, то команді зарахують технічну поразку.

Суперники все ж вийшли на поле, і матч розпочався з більш ніж півгодинною затримкою. Початок поєдинку пройшов за переваги «Шахтаря», однак практично без небезпечних моментів. Тренерові «Шахтаря» довелося проводити вимушену заміну. Хочолава отримав пошкодження і на 21-й хвилині поступився місцем на полі Віта.

«Шахтар» забив на 29-й хвилині. Тривала атака «гірників» завершилася навісною передачею Додо і ударом Степаненко головою точно в правий кут воріт «Миная». На 34-й хвилині Тете подав у штрафну, а Дентіньо з відскоком від газону відправив м'яч у штангу.

«Шахтар» після перерви продовжив контролювати хід матчу. На 51-й хвилині воротар «Миная» Попович парирував удар Соломона. А через дві хвилини Соломон домігся свого. Тете справа увійшов у штрафну і накинув на дальню штангу, а Соломон між ніг Поповича спокійно відправив м'яч у ворота.

На 69-й хвилині Додо відгукнувся на навіс Алана Патріка, увірвався у штрафний і головою пробив у поперечину. А через хвилину Майкон з передачі Деньтіньо забив третій м'яч у ворота «Миная». «Шахтар» на цьому не заспокоївся, і на 81-й хвилині Степаненко ударом з центру штрафного майданчика в лівий кут оформив дубль.

Після поразки від «Шахтаря» «Минай» втратив всі шанси на збереження місця в еліті українського футболу. Команда залишає Прем'єр-лігу і наступний сезон проведе у Першій лізі.

Ще один претендент на пониження в класі «Олімпік» відправився до Львова в гості до «Руху». Вже на 1-й хвилині Беніто вийшов один на один, але не зміг переграти голкіпера «Руху» Бандуру. Вже через три хвилини господарі поля відкрили рахунок. Борячук пройшов по лівому флангу, увійшов у штрафну і від лицьової лінії віддав м'яч в центр. Набіг Притула з району одинадцятиметрової позначки відправив м'яч у ворота «Олімпіка». На 17-й хвилині гравці «Руху» провели контратаку і забили вдруге. Бойчук віддав верхову передачу, а Борячук з лінії штрафного ударом головою перекинув воротаря «Олімпіка» Кичака.

На 24-й хвилині арбітр матчу призначив пенальті у ворота «Олімпіка» за фол Лебеденко проти Клімчука. Сам постраждалий ударом в лівий нижній кут впевнено реалізував одинадцятиметровий. «Олімпік» огризнувся на 39-й хвилині, але з далеким ударом Беніто Бандура впорався.

На 62-й хвилині Політило зважився на дальній удар. Після рикошету від гравця оборони м'яч влетів у ворота «Руху». Однак при перевірці голи системою VAR арбітри зафіксували офсайд у початковій стадії атаки і взяття воріт не зарахували. «Рух» грав за рахунком, а у «Олімпіка» в атаці практично нічого не виходило. В результаті господарі спокійно завершили матч перемогою. «Олімпік» завдяки поразці «Миная» зберіг за собою місце в Прем'єр-лізі на наступний сезон.

• «Інгулець» - «Львів» 1: 0 (Бартулович, 11);
  • «Минай» - «Шахтар» 0: 4 (Степаненко, 29, 81, Соломон, 53, Майкон, 70);
  • «Рух» - «Олімпік» 3: 0 (Притула, 4, Борячук, 17, Климчук, 26 (з пен.)).

Матчі заключного 26-го туру УПЛ відбудуться 9-го травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про вихід «Манчестер Сіті» і «Челсі» до фіналу Ліги Чемпіонів, про результати перших поєдинків 25-го туру УПЛ,а також про матчі баскетбольної Суперліги .