"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За відгуками операторів, керування Mini Max комфортне «як на Мавіку»
Можливість знімати ворога в 4К попри вплив засобів РЕБ і польоти в автоматичному режимі без GPS-навігації. Розвідник STING Mini Max просто створений для безперешкодного контролю за діями ворога, фіксації його позицій та техніки з подальшим наведенням вибухових напарників. Сконструювала безпілотник команда українських розробників, яку сформував підприємець і волонтер Юрій Голик разом з партнерами. На своїй сторінці у Facebook він розповів і про інші корисні здібності повітряного шпигуна.
Дальність польоту розвідника – до 18 км при 40 хвилинах перебування у повітрі. Також Mini Max «успадкував» здатність всіх інших STING працювати під впливом засобів РЕБ. Фіксуючи спробу придушення зв’язку управління, він автоматично змінює діапазон, тож ніщо не може завадити проведенню відеоекскурсії по російським позиціям. В польоті коптер використовує курсову камеру, яка працює на альтернативній частоті. А для деталізованого вивчення відзнятого матеріалу протягом місії на запис працює цифрова камера з роздільною здатністю 4К. Щоб не видати ворогу стартову позицію, розвідник може розпочати маршрут і без включення відеокамер.
За відгуками операторів, керування Mini Max комфортне «як на Мавіку», до якого вже призвичаїлись багато українських пілотів. Управління мінірозвідником доступне не тільки в ручному режимі через пульт, а й через низку автоматизованих режимів. Дрон може курсувати заздалегідь запрограмованим маршрутом. Цю функцію розробники називають «політ місією». Також, аби полегшити пілоту керування дроном, коли його треба «зафіксувати» в просторі, інженери передбачили функції утримання точки та висоти.
«Комунікуючи з військовими, ми знаємо, які дрони і для яких цілей їм потрібні. Тож всі наші моделі – результат технологічного пошуку з поправками на запит «користувача». Маленький витривалий розвідник з безперебійним зв’язком саме такий, як треба для надійного нагляду за ворогом», – зазначає Юрій Голик.