"Напевно, треба було робити діалог. Завжди треба комунікувати. Найважливіше зараз — це те, що є законопроєкт. Він зареєстрований. Я думаю, що за нього проголосують. Я хочу, щоб це відбулося"
Я хочу, щоб ця пісня стала вашим особистим гімном-одою насолоди від себе. Нехай вона зваблює вас… збуджує, розкриває, вдихає у вас життя. Ця пісня - для вас.
Майбутні оператори STING Mad Max після знайомства з дроном схвально оцінили його здібності
Український ударний дрон STING Mad Max отримав схвальні відгуки від бойових пілотів одного з військових підрозділів. Бійці мали можливість покерувати цим БПЛА, завітавши в гості до вітчизняних дроновиробників. Ця команда розробників, яку сформував підприємець та волонтер Юрій Голик, перебуває в прямій комунікації з військовими. Чому це важливо у виготовленні дронів військового призначення?
У розробці кожного продукту головне – врахувати всі запити користувача. У випадку з дронами інженери Голика постійно підтримують контакт із військовими, щоб виготовити максимально ефективні, витривалі та інтуїтивно прості у керуванні безпілотники. Тестування в цьому процесі принципово необхідні. Від якості дрона залежить не просто успіх бойових місій, а й життя наших військових. Тож модель постійно випробовують в тилу, перевіряючи працездатність «пташки», залучаючи до тест-драйвів і самих військових.
Майбутні оператори STING Mad Max після знайомства з дроном схвально оцінили його здібності.
«В управлінні, як Mavic. Тільки цей ще може нести 3 кг БК та може літати під РЕБами», – зазначив бойовий пілот.
Засоби радіоелектронної боротьби не можуть зашкодити не тільки Mad Max, а й всій його безпілотній родині STING – камікадзе, розвідникам та ретранслятору Spider. Така суперсила ударного дрона підтверджена документально і на державних випробуваннях. А стосовно льотних властивостей і простоти керування, то завдяки оновленому функціоналу конструктори нещодавно досягнули збільшення прицільності скидів у 2,5 рази.
«Для нас оцінка наших військових – це найважливіший критерій. Тому що це люди, для яких ми цю техніку виробляємо. Сьогоднішньою оцінкою можемо пишатися», – підсумував Юрій Голик.