У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Слідчі довели порушення суддею ПДР та перевищення швидкості на момент зіткнення з нацгвардійцем Вадимом Бондаренко - Новини України
Розслідування щодо судді Олексія Тандира, який збив насмерть 23-річного нацгвардійця наприкінці травня, завершено.
Про це 3 серпня повідомило Державне бюро розслідувань. Всього за час розслідування було проведено 18 експертиз, серед яких судово-медичні, хімічні, технічні та інші.
"Оскільки суддя володіє спеціальними професійними знаннями, методиками та багатою судовою практикою розгляду правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, під час відібрання біологічних зразків він спробував спотворити їх вміст з метою приховування стану алкогольного сп’яніння", — повідомили в ДБР.
Однак судові експертизи підтвердили вміст алкоголю у наданих зразках, також стан спʼяніння судді Тандира був підтверджений висновками інших експертиз, заявили у відомстві.
"За результатами автотехнічної, трасологічної та технічної експертиз доведено порушення ПДР, недотримання заборон дорожніх знаків та значне перевищення швидкості на момент зіткнення", — йдеться в повідомленні бюро.
Суддя підозрюється у порушенні правил безпеки дорожнього руху в стані алкогольного сп’яніння, що спричинили смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 10 років.
За версією слідства, 26 травня в Києві суддя Макарівського райсуду Київської області Олексій Тандир збив автомобілем нацгвардійця Вадима Бондаренко, який стояв на блокпості. За даними ЗМІ, військовослужбовець пішов розставляти інженерні загородження, а коли повертався, на нього налетів Lexus Тандира. Від травм військовослужбовець помер на місці.
У судді виявили ознаки алкогольного сп'яніння, проте проходити тест на місці зупинки чи у медзакладі він відмовився. Також суддя намагався уникнути й примусового забору аналізів. Однак це у нього не вийшло.
Вища рада правосуддя дозволила арешт голови Макарівського районного суду. Згодом такий запобіжний захід йому обрав Печерський районний суд Києва. Права внести заставу Тандир не отримав.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.