Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Мито коштує 10% від ціни автівки, яка вказана у документах
Розмитнення автомобіля є актуальним і зараз, а необхідність у ньому може виникнути коли-завгодно. Іноді здається, що це робити досить складно. Втім, якщо знати всі нюанси, то можна зберегти час, сили і навіть частину грошей.
Про те, як правильно порахувати вартість розмитнення “євроблях”, йдеться у матеріалі “РБК-Україна”. Це робиться за формулою - Ставка (базова) х К (двигун) х К (вік машини).
Складова “ставка” означає саме базову ставку податку в євро за одиницю транспортного засобу:
Для визначення коефіцієнту необхідну спочатку пораховути об'єм циліндрів двигуна внутрішнього згоряння в куб см. Після цього його необхідно поділити на 1000 куб см.
Коефіцієнт віку дорівнює кількості повних календарних років з року, наступного за роком виробництва автівки до визначення ставки податку. Для нових транспортних засобів та тих, що використовувалися до одного календарного року, коефіцієнт дорівнює 1. Якщо транспортом користували 15 календарних років – коефіцієнт дорівнює 15.
Мито становить 10% від ціни автівки, яка вказана у документах. Однак є випадки, коли митниця може засумніватися в об’єктивності вартості та вимагати проведення відповідної експертизи. У такому випадку оцінювальна вартість авто може значно зрости. Втім, це рішення можна оскаржити.
Податок на додану вартість становить 20% від суми акцизу, мита та ціни автомобіля. Індивідуальну суму розмитнення також можна порахувати на спеціальному калькуляторі.
Для того, щоб це зробити, треба спочатку звернутися до митниці за місцем проживання або тимчасового перебування власника авто. Для цього також необхідно зібрати документи:
Після цього треба написати заяву на керівника місцевого управління ДФС про зміну митного режиму “транзит/тимчасове ввезення” на митний режим “імпорт”. Далі автомобіль доставляється до найближчої зони митного контролю та здійснюється розмитнення.
У п'ятницю, 24 лютого, у Верховній Раді проходило голосування за прийняття законопроєктів, які дозволили б розмитнення авто через "Дію". Воно провалилося.
Так, за законопроєкт №7466 про розмитнення автомобілів проголосували лише 212 народних депутатів (при мінімально необхідних 226 для ухвалення закону). Також не набрала голосів пропозиція щодо відправлення законопроєкту на повторне перше голосування (217) та відправлення автору ініціативи (225).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.