"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Законопроєкт підтримали лише 212 народних депутатів
У п'ятницю, 24 лютого, у Верховній Раді проходило голосування за прийняття законопроєктів, які дозволили б розмитнення авто через "Дію". Воно провалилося - ВР не набрала потрібну кількість голосів. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.
Так, за законопроєкт №7466 про розмитнення автомобілів проголосували лише 212 народних депутатів (при мінімально необхідних 226 для ухвалення закону). Також не набрала голосів пропозиція щодо відправлення законопроєкту на повторне перше голосування (217) та відправлення автору ініціативи (225).
"Не було жодного результативного голосування щодо дев'яти альтернативних законопроєктів", - написав нардеп.
Документи про розмитнення авто через «Дію» зареєстрували у ВР ще у червні 2022 року. Так, законопроєкт №7466 передбачає, що за розмитнення більше не враховуватиметься вартість транспортного засобу. Законопроєкт №7468 встановлює правила онлайн-розмитнення. Як розповіли раніше в Кабміні, перш за все йдеться про те, що:
Розмитнення легкових автомобілів у застосунку “Дія” стане однією з найголовніших антикорупційних реформ у митній галузі. Про це заявив віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
«Це революція, і вона фундаментальна в тому, що не буде здійснюватися оцінка вартості розмитнення авто на основі якоїсь суб’єктивної оцінки митника. Тобто митник взагалі прибирається з процесу оцінки автомобіля. Людина, яка розмитнює авто, вводить рік виробництва авто, марку, модель, об’єм двигуна та додає певні додаткові критерії, які є незмінними. Цю суму можна одразу сплатити в застосунку. Після розмитнення інформація автоматично потрапляє в усі відповідні державні органи», — зазначив Федоров.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.