Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Через внутрішні суперечності, Кремль перестав цілковито контролювати інформаційний простір росії, й глава російського МЗС Захарова це підтвердила.
У Кремлі заявили, що не можуть повторити сталінських методів контролю інформацій й підтвердили, що російський диктатор володимир путін через розбіжності у найближчому оточенні втратив контроль над інформаційним простором рф й більше не може цілковито його собі повернути.
На форумі "Практичні та технологічні аспекти інформаційно-когнітивної війни в сучасних реаліях", який провели кремлівські журналісти та науковці у Москві 11 березня, глава російської дипломатії Марія Захарова заявила, що Кремль не може створити еквівалент радянського інформбюро для контролю внутрішнього інформаційного простору росії, через боротьбу між кремлівськими "елітами".
"Заява Захарової заслуговує на увагу й підтверджує кілька давніх оцінок ISW щодо погіршення кремлівського режиму та динаміки контролю над інформаційним простором", - зазначають автори звіту.
На думку аналітиків, така заява лише підтверджує, що у Кремлі йде боротьба між ключовими членами найближчого оточення путіна, а також те, що він поступився контролем над російським інформаційним простором і не може більше на нього оперативно впливати.
Західні санкції проти російської еліти, яка становить фундамент кремлівської влади, похитнули віру російських олігархів у свого "лідера". Шестеро олігархів з загальним капіталом $90 млрд вже публічно виступили проти російської агресії щодо України.
Заяви зробили власник "Новатек" Леонід Міхельсон, засновник "Русалу" Олег Дерипаска, власник "Лукойл" Вагіт Алекперов, голова "Альфа Груп" Михайло Фрідман та його партнер Петро Авен.
Найтвердіше висловився відомий банкір Олег Тіньков, заявивши, що держави мають витрачати гроші на лікування людей, а не на війну.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що путін виключає сценарію з розпадом рф та зникнення росіян як народу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.