Журнал "Time" вийшов з обкладинкою, на якій Маск вже сидить за столом президента США. Між тим все частіше кажуть, що Трамп доручить хазяїну Tesla зробити всю брудну роботу, а потім скаже йому остаточне прощавай. Що думаете ви?
голосів
Росія знову фабрикує фейки
Cуджанці розповіли Інформатору, як Кремль вигадав масові вбивства в Руському Порічному
Це ж було вже!
Чому, як і перед початком вторгнення, про кінець війни пишуть на Заході, а Київ все заперечує
Невже історія й справді циклічна чи українську владу нічого не навчило?
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
602.94
DOGECOIN (DOGE)
0.17
THETA (THETA)
0.82
LITECOIN (LTC)
86
BITCOIN (BTC)
85666.57
Теорія рукостискань
у Києві ТРЦ Gulliver об'єднав Валерія Залужного й Дмитра Мєдвєдєва
ПʼЯТІРКА НАЙБАГАТШИХ ЛЮДЕЙ СВІТУ
за версією Bloomberg
1
Ілон Маск
$432 млрд
2
Джефф Безос
$239 млрд
3
Марк Цукерберг
$207 млрд
4
Ларрі Елісон
$192 млрд
5
Бернар Арно
$176 млрд
Як Мін'юст проґавив кібератаку
Про вразливість реєстрів знали ще восени 2020 року
Понад 1000 днів минуло від початку повномасштабного вторгнення
Як ви вважаєте, скільки ще триватиме війна?
голосів
Це лохотрон, а не евакуація!
Репортаж Інформатора з Сумщини, де через обстріли примусово евакуюють мешканців
Замість рідного дому - нестерпні умови, одноразове харчування та відсутність виплат
1000 днів війни у цифрах та спогадах
Youtube Україна на часі
Мешканці Курщини: для Путіна ми ніщо
РЕПОРТАЖ ІНФОРМАТОРА З СУДЖІ
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
CHEEV — Як маяки
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
Зйомки кліпу відбулися на Київському морі, що символічно підкреслює тематику пісні. У відео також використані ексклюзивні кадри з великого сольного концерту CHEEVа, який 23 березня відбувся у Жовтневому палаці. Емоційна міць живого виступу переплітається з ліричною атмосферою треку.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Кулінарний рецепт від Інформатора
Вечеря за півгодини: швидкий рулет із шинкою та кунжутом
Іноді не хочеться витрачати на приготування їжі забагато часу. Тоді цей рецепт простого, дуже поживного й смачного перекусу, обіду чи вечері - саме для вас. Рецепт рулету із шинкою й овочами сподобається всім українцям.
“Роумінг як вдома”: як тариф працюватиме в Європі у 2023 році, пояснили в Київстар
Програма "Роумінг як вдома" діятиме і наступного року
Станом на початок грудня, за даними Агентства у справах біженців ООН, 7,8 мільйонів українців перетнули кордон з ЄС. З них 4,8 мільйонів отримали тимчасовий прихисток у країнах Євросоюзу. Олександр Галушко, керівник департаменту додаткових послуг та операторських відносин Київстар розповів, як мобільний оператор забезпечує для цих людей зв’язок з рідними та друзями в Україні.
Як виник тариф "Роумінг як вдома"
Після 24 лютого більшість українців опинились за кордоном вперше і не користувалися роумінгом раніше. Поповнення рахунку, реєстрація в мережі тощо стали на деякий час основними питаннями у зверненнях до колл-центру.
“Люди з’ясували, що локальні карти набагато дорожчі, ніж зв’язок в Україні. Тому ми почали нараховувати безоплатно бонуси всім клієнтам, хто їхав у Європу. Таким чином люди могли одразу ж користуватися основними послугами. Ми не думали тоді про гроші, про бізнес-кейси. Для нас головним було забезпечити людей зв’язком. За перший місяць ми нарахували бонусів на 340 млн грн. І паралельно проводили перемовини з ключовими міжнародними партнерами, щоб переглянути наші міжоператорські тарифи. Адже за послуги, які наші клієнти використовують у роумінгу, Київстар оплачує іноземним операторам. В залежності від міжоператорських тарифів формується вартість послуг у роумінгу,” - каже Олександр Галушко.
Вже наприкінці березня Київстар дав можливість абонентам використовувати домашній тариф у девʼяти країнах Європи, а потім цей список збільшився до 30. Це стало можливим завдяки активним перемовинам з іноземними операторами про зменшення на перші кілька місяців міжоператорських тарифів. Завдяки цьому Київстар зміг на деякий час запропонувати українські тарифи в роумінгу. Пізніше був підписаний загальний меморандум, який формалізував процес для всього ринку і спростив подальший діалог з партнерами.
Чого очікувати у 2023 році?
“Програма "Роумінг як вдома" діятиме і наступного року. Пільгові умови від наших партнерів закінчуються, ми повертаємося до комерційних засад співпраці. Але нам вдалося домовитися про такі умови, щоб мільйони наших клієнтів залишалися з українським зв’язком. Для нашої команди це пріоритетне завдання,” - каже Олександр Галушко.
Послуга продовжить діяти в 27 країнах Європи. Люди зможуть користуватися дзвінками та інтернетом просто оплачуючи свій тариф, як в Україні. Раніше Київстар надавав всі гігабайти із тарифу, та з новими міжоператорськими умовами – буде нараховувати окремі пакети (від 2 до 20 гігабайтів, в залежності від тарифу). Це близько до того, що пропонують європейські оператори в спільній зоні роумінгу ЄС. Наприклад, у Play Poland є тариф зі 120 гігабайтами трафіку всередині країни. А от у роумінгу доступно менше 9 гігабайтів.
“У нас, на фоні таких умов, буде все значно краще. А ще будуть додаткові пакети, які можна замовити за окрему доплату. Тобто витрати будуть все одно меншими цін місцевих операторів, якщо активно користуватися інтернетом,” - каже Олександр Галушко.
Що відомо про тариф “Роумінг як вдома”
Наразі тариф діє в 30 країнах: Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Швейцарії, Норвегії, Португалії, Єгипті, Великій Британії.
Якщо ви перебуваєте в одній з 30 країн, зможете користуватися гігабайтами, хвилинами та SMS з цього пакета. Якщо ж ви знаходитеся в країні, де Роумінг як вдома не надається — обсяг зберігатиметься, але не використовуватиметься. Більше інформації про вартість тарифу та обсяг послуг ви можете знайти на офіційному сайті Київстара.