Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Мобільний оператор готовий співробітничати як з фізичними особами, так і з компаніями
Російські ракетні обстріли та перебої з постачання електроенергії призводять до перебоїв з забезпеченням мобільного покриття. Київстар має 13,5 тисяч об'єктів інфраструктури, які вона не в змозі забезпечити живленням. Тож, Київстар звернувся до власників генераторів потужністю від 6 кВт, які готові підключити до них телеком-обладнання на комерційній основі. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення Київстару.
"Постійні обстріли напряму впливають на роботу мобільних операторів. Де це можливо, ми підтримуємо її за рахунок дизель-генераторів, але забезпечити живленням усі 13,5 тисяч об’єктів неможливо. Без вас. Тому ми ініціюємо проєкт “Бізнес єднається заради перемоги”. Запрошуємо до співпраці власників генераторів, які готові підключити до них телеком-обладнання на комерційній основі. Для цього вам треба мати генератор потужністю від 6 кВТ”, - йдеться у повідомленні.
Щоб приєднатися до проєкту, треба просто заповнити форму зворотного зв’язку на сайті компанії Київстар або написати на пошту RAZOM@kyivstar.net. Компанія готова співпрацювати як з компаніями, так і зі звичайними людьми.
“Базові станції Київстар не можуть працювати за тривалих відключень електроенергії. Щоб забезпечити постійну роботу телеком-обладнання, його потрібно підключити до генераторів. Зробити це лише власним ресурсом неможливо, адже Київстар має близько 13,5 тисяч об’єктів по всій Україні. Тому ми запрошуємо до співпраці на комерційних умовах бізнеси та громадян, у яких є генератори. Це комерційна співпраця. Після того, як ви оформите заявку, вам зателефонують представники Київстар. З ними ви зможете обговорити всі технічні деталі та умови використання вашого генератора. Ні, ваш генератор будуть використовувати лише під час відключення електроенергії”, - йдеться у повідомленні.
Після масованої ракетної атаки 23 листопада в Україні стався блекаут. Базові станції мобільних операторів, як і більшість об'єктів енергетичної інфраструктури, були знеструмлені. Для відновлення їхньої роботи компанії доєднали їх до джерел безперебійного живлення, де була можливість. Втім, тривалість роботи все одно була обмежною, тому в регіонах пропадав зв'язок і мобільний інтернет. Наступні ворожі атаки по об'єктах інфраструктури також ускладнювали роботу мобільним операторам.
Як раніше повідомляв Інформатор, в Київстар прокоментували зростання цін і компенсацію за відсутність зв’язку.