“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Мобільний оператор готовий співробітничати як з фізичними особами, так і з компаніями
Російські ракетні обстріли та перебої з постачання електроенергії призводять до перебоїв з забезпеченням мобільного покриття. Київстар має 13,5 тисяч об'єктів інфраструктури, які вона не в змозі забезпечити живленням. Тож, Київстар звернувся до власників генераторів потужністю від 6 кВт, які готові підключити до них телеком-обладнання на комерційній основі. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення Київстару.
"Постійні обстріли напряму впливають на роботу мобільних операторів. Де це можливо, ми підтримуємо її за рахунок дизель-генераторів, але забезпечити живленням усі 13,5 тисяч об’єктів неможливо. Без вас. Тому ми ініціюємо проєкт “Бізнес єднається заради перемоги”. Запрошуємо до співпраці власників генераторів, які готові підключити до них телеком-обладнання на комерційній основі. Для цього вам треба мати генератор потужністю від 6 кВТ”, - йдеться у повідомленні.
Щоб приєднатися до проєкту, треба просто заповнити форму зворотного зв’язку на сайті компанії Київстар або написати на пошту RAZOM@kyivstar.net. Компанія готова співпрацювати як з компаніями, так і зі звичайними людьми.
“Базові станції Київстар не можуть працювати за тривалих відключень електроенергії. Щоб забезпечити постійну роботу телеком-обладнання, його потрібно підключити до генераторів. Зробити це лише власним ресурсом неможливо, адже Київстар має близько 13,5 тисяч об’єктів по всій Україні. Тому ми запрошуємо до співпраці на комерційних умовах бізнеси та громадян, у яких є генератори. Це комерційна співпраця. Після того, як ви оформите заявку, вам зателефонують представники Київстар. З ними ви зможете обговорити всі технічні деталі та умови використання вашого генератора. Ні, ваш генератор будуть використовувати лише під час відключення електроенергії”, - йдеться у повідомленні.
Після масованої ракетної атаки 23 листопада в Україні стався блекаут. Базові станції мобільних операторів, як і більшість об'єктів енергетичної інфраструктури, були знеструмлені. Для відновлення їхньої роботи компанії доєднали їх до джерел безперебійного живлення, де була можливість. Втім, тривалість роботи все одно була обмежною, тому в регіонах пропадав зв'язок і мобільний інтернет. Наступні ворожі атаки по об'єктах інфраструктури також ускладнювали роботу мобільним операторам.
Як раніше повідомляв Інформатор, в Київстар прокоментували зростання цін і компенсацію за відсутність зв’язку.