“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Держава-терорист має вийти з організації до 29 лютого 2024 року
Дунайська комісія вирішила позбавити росію права членства. Це сталося через обстріли ракетами та дронами по Нижньому Дунаю в Україні. Рішення ухвалили на 100-му ювілейному засіданні.
Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Telegram. Відомо, що засідання відбувалося під президентством України.
Зазначається, що держава-терорист має вийти з організації до 29 лютого 2024 року. Якщо цього не станеться, члени комісії не визнаватимуть свої зобовʼязання перед рф за Белградською конвенцією про режим судноплавства на Дунаї.
“Це рішення — відповідь на порушення принципів вільного та безпечного судноплавства на Дунаї”, – наголосив Кулеба.
Крім того, ґрунтується воно на рішенні Комісії, яке прийняли 17 березня 2022 року. Там постановили відхилити російські повноваження, заборонити росіянам участь у всіх зустрічах та виключити їх зі складу секретаріату Комісії.
Дунайська комісія — це міжнародна міжурядова організація, заснована Конвенцією про режим судноплавства на Дунаї. Її підписали у Белграді 18 серпня 1948 року.Серед головних цілей – розвиток вільного судноплавства на Дунаї для торговельних суден, економічних і культурних звʼязків тощо. Без росіян до комісії входитимуть Австрія, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Молдова, Румунія, Сербія, Словаччина, Україна і Хорватія.
У жовтні неформальне об'єднання фінансових розвідок світу Egmont Group виключило росію зі свого списку членів організації. Відтепер Росфінмоніторинг та підрозділ фінансової розвідки росії не буде брати участь у спільних засіданнях та координації дій з боротьби проти відмивання коштів та фінансування тероризму. Обмеження будуть застосовані до тих пір, поки дії росії не будуть відповідати загальним цілям, які ставлять усі 170 країн-учасниць.
Також рф не переобрали до ради Міжнародної морської організації – агентства ООН. Ця організація займається питаннями безпеки судноплавства. Президент Володимир Зеленський назвав це "справедливим рішенням", тому що ніяка інша країна, окрім росії, так не заважає судноплавству.
Крім того, Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури виключила росію зі складу Виконавчої ради ЮНЕСКО. Це сталося вперше з часу утворення органу. Як зазначається, "епоха російського впливу закінчилася".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.