"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Український і російський Червоний Хрест є двома різними організаціями
Протягом жовтня російська організація Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) активізувалась в роботі з мобілізованими військовослужбовцями та їхніми родинами. Вони збирають гуманітарну допомогу і підтримують психологічно. Все це відбувається в той час, як в Україні МКЧХ не може потрапити в Оленівку та інші місця утримання полонених. В українській організації пояснили, чи можуть вони вплинути на це.
За словами речника МКЧХ Олександра Власенка, український і російський Червоний Хрест - це різні організації, незалежні одна від одної. Нічого спільного, крім слів “Червоний Хрест” та принципів роботи, у них немає. Відповідно, і впливати на російську організацію українська не може.
"В кожній країні є свій Червоний Хрест або Червоний Півмісяць, який є окремою організацією і здійснює свою діяльність відповідно до своїх задач, які у них в Уставі прописані. Ми окрема організація, яка працює виключно в зоні збройних конфліктів. І допомагає цивільному населенню, яке проживає в зоні конфлікту", - каже Олександр Власенко.
Спікер також повідомив, що національні товариства Червоного Хреста об’єднує Федерація товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. І саме ця організація є “парасольковою” для всіх національних товариств. Але вона займається лише координацією їхньої роботи і також не може вплинути на те, що вони роблять в межах своїх країн.
"Наприклад, сьогодні в Україні працює німецький Червоний Хрест. Він координує свою роботу з українським Червоним Хрестом через Федерацію. Але кожна країна має своє товариство, вони визнають одне одного. Можуть взаємодіяти, а можуть і не взаємодіяти. Кожна з них є окремою організацією, яка діє в межах цієї країни".
6 жовтня організація відкрила збір коштів на допомогу родинам російських мобілізованих. 18 жовтня російський Червоний Хрест оголосив набір волонтерів, які хочуть надавати їм психосоціологічну допомогу. До цього часу періодично на сайті з’являлися новини про “допомогу біженцям з України”. В Офісі Президента відреагували на такі заклики:
"Тим часом російський Червоний Хрест збирає гроші для родин мобілізованих росіян, яких відправили вбивати українців", - написала у Telegram речниця керівника Офісу Президента Дарина Зарівна.
Раніше ми писали про те, що відповіли в організації Червоного Хреста на дорікання українських політиків з приводу порятунку полонених. Також читайте про те, що в Україну приїде МАГАТЕ.
Софія Єлагіна