Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
ППО працювала у Миколаївській, Кіровоградській та Рівненській областях
Російські окупанти в ніч на середу, 29 травня, вдарили по Україні "Шахедами". Протиповітряна оборона збила майже всі запущені дрони-камікадзе - 13 з 14. ППО працювала у трьох областях.
Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук. "Шахеди" вночі летіли з району російського Приморсько-Ахтарська.
"До відбиття повітряного нападу противника залучались винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи Повітряних сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України та підрозділи радіоелектронної боротьби", - заявив Олещук.
В результаті протиповітряного бою було збито 13 "Шахедів". ППО працювала у Миколаївській, Кіровоградській та Рівненській областях.
Після вторгнення Росії в лютому 2022 року Україна успішно застосувала турецькі безпілотники Bayraktar TB2. Цей успіх спонукав Росію звернутися до Ірану за допомогою з безпілотниками. З того часу РФ здійснила понад 4000 атак Shahed.
На початку квітня Україна здійснила успішну атаку безпілотниками на завод з виробництва дронів в особливій економічній зоні "Алабуга" в Татарстані. Цей завод, збудований за $1,7 млрд, частково сплачених золотом.
Завод в "Алабузі" мав стати ключовим елементом російської стратегії безпілотників. Він не лише виробляв Shahed, але й розвідувальні безпілотники "Альбатрос". Згідно з контрактом, який просочився в мережу, завод мав випускати 6000 Shahed на рік, а також розвідувальні дрони. За даними Міжнародного інституту стратегічних досліджень Лондонського аналітичного центру з питань оборони, наприкінці квітня завод випередив свій виробничий графік, вже поставивши 4500 обіцяних "Шахедів".
Однак атака України серйозно пошкодила завод. Атака також викликала питання щодо використання Росією африканської робочої сили. Відомо, що до зони "Алабуга" поїхали понад тисячу жінок з усієї Африки, а цього року, ймовірно, до них приєднається ще тисяча студенток. Зарплата там становить майже 1000 доларів на місяць, що майже вдвічі перевищує середню зарплату в Росії.
Нагадаємо, Україна натомість удосконалює свої морські дрони, які потопили вже не один ворожий корабель. Так, голова СБУ Василь Малюк офіційно підтвердив існування дронів Sea Baby з "Градами".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.