Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Після інтенсивних обстрілів 23 грудня було поранено співробітників ТЕС ДТЕК в прифронтовому регіоні
Російські війська за останні два місяці вже десятий раз атакували теплоелектростанцію ДТЕК у прифронтовому місті. Під час інтенсивних обстрілів було поранено п'ятьох енергетиків, які працювали на ТЕС ДТЕК. Людей ушпиталили.
Про це повідомляє компанія ДТЕК у телеграм-каналі. Обладнання підприємства зазнало пошкоджень. Наразі обстріл триває. Після його припинення енергетики розпочнуть ліквідацію наслідків атаки.
"Нашим колегам було оперативно надано першу медичну допомогу та доправлено до лікарні. Тримаємо зв'язок з ними і їх рідними. Надаємо всю необхідну допомогу", - повідомляє пресцентр ДТЕК.
Перед цим обстріл цієї ТЕС трапився 20 грудня. На щастя, тоді обійшлося без потерпілих. Проте обладнання підприємства також зазнало пошкоджень.
Напади на генеруючі підприємства не тільки завдають значних матеріальних збитків, але й створюють загрозу безпеці персоналу та мешканців навколишніх територій. Компанія ДТЕК Енерго співпрацює з відповідними правоохоронними органами для з'ясування обставин атак та притягнення винних до відповідальності.
Ми писали, що на початку 2023 року електростанції ДТЕК обстрілювали майже щодня. При цьому ТЕС першими мали запускатися після блекауту, тому керівники ДТЕК пояснювали працівникам важливість їхньої роботи. Бо що швидше відновиться робота ТЕС після удару, то швидше стабілізується енергосистема.
Станом на травень 2023 року в Україні було пошкоджено 75% теплових генераційних установок внаслідок ракетних атак та застосування безпілотних літальних апаратів з боку росії. Відновлення енергетичної інфраструктури потребує часу й значних фінансових зусиль. Також у компанії ДТЕК з осені попереджували, що ця зима може бути важчою, аніж попередня, бо росіяни ймовірно готуються до масованих обстрілів критичної інфраструктури України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.