Атака БПЛА прийшлась на територію одного з підприємств Нікополя, там також пошкоджені будівлі й вантажівки
Внаслідок атаки російських окупантів в ніч проти 25 лютого на Дніпровщині загинув чоловік. Трагічна подія сталася у місті Нікополь. Дніпропетровська обласна прокуратура розпочала досудове розслідування.
Про це повідомив Офіс генерального прокурора. За даними правоохоронців, росіяни атакували місто безпілотниками. Загинув 57-річний місцевий мешканець.
Чоловік перебував у вантажівці на території підприємства в міста. Крім того, атака призвела до пошкодження транспортних засобів та будівель. Прокурори спільно з правоохоронними органами документують цей воєнний злочин, щоб притягти винних до відповідальності.
Очільник Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак також повідомив деталі трагедії. Він уточнив, що росіяни скинули вибухівку з дрона прямо на авто, в якій знаходився чоловік.
У ніч з суботи на неділю, 25 лютого, рф вчинила ще одну атаку на територію України за допомогою ударних дронів типу "шахед". Усього було запущено 18 безпілотників з двох напрямків. Попри це, силам протиповітряної оборони вдалося знищити більшість з них.
Згідно з інформацією від Повітряних сил ЗСУ, 16 дронів типу Shahed перетворилися на залізяччя над територіями восьми областей. Ворожі безпілотники були збиті над територією Полтавщини, Київщини, Хмельниччини, Миколаївщини, Кіровоградщини, Дніпровщини, Запоріжжя та Херсонщини.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини — від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.