У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Україна чекає на відповідний момент, щоб повторити удари по Чорноморського флоту росії
Україна чекає моменту для того, щоб завдати ще одного удару по кораблях рф в Чорному та Азовському морях. Цей удар буде схожий на той, що потопив крейсер "Москва". Про це під час брифінгу заявив міністр оборони Олексій Резніков.
За його словами, окупанти досі не знають про всі можливості української армії. Проте розповісти всі деталі знищення російського корабля глава Міноборони досі не може, бо у рф не знають певних нюансів. У політика є відповідна домовленість із командувачем Військово-морських сил ЗСУ Олексієм Неїжпапою, чия команда забезпечила затоплення "Москви". Резніков зазначив, якщо він розповість усі деталі, то ЗСУ втратять ефект несподіванки.
"Мені дуже хочеться поділитися деталями, з якими я ознайомлений, але в нас є домовленість із командувачем українського флоту Олексієм Неїжпапою. Це сталося завдяки його зусиллям та зусиллям його команди. Я не можу розкрити всі деталі зараз. Є нюанси, які досі невідомі нашому ворогові, а це означає, що ми можемо пропонувати їм ще черговий сюрприз на морі, пов'язаний з їхніми кораблями. Ми просто чекаємо на відповідний момент, щоб повторити цю історію", - розповів Резніков.
Він зауважив, що знищення ракетного крейсера "Москва" стало другим в історії існування флоту рф потопленням саме флагмана. Перший такий випадок стався під час російсько-японської війни в 1904-му неподалік острова Цусіма.
Російський ракетний крейсер "Москва" затонув 14 квітня 2022 року, коли його буксирували до Севастополя. Він входив до складу 30-ї дивізії надводних кораблів Чорноморського флоту вмф росії. Побудований на суднобудівному заводі у Миколаєві, спочатку отримав назву "Слава". Під час повномасштабного російського вторгнення в Україну 24 лютого крейсер брав участь у захопленні острова Зміїний. Саме на адресу "Москви" пролунала відома всім фраза "Російський військовий корабель, йди...". Він затонув 14 квітня після того, як був уражений ракетами типу "Нептун". За даними секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олексія Данилова, на момент удару там знаходились 510 осіб, з яких врятувалися 58.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.