Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
11 гелікоптерів та 9 винищувачів рф покинули територію Білорусі 5 серпня
Війська рф забрали майже всі свої літаки й гелікоптери з території Білорусі, як раніше вивели майже всіх своїх вояк звідти. Зараз там залишається лише один російський штурмовик Су-25. Останні перемішення відбувалися ще 5 серпня.
Про це повідомляє моніторингова група "Білорускі Гаюн" в Telegram.
Повідомляється, що 11 гелікоптерів (4 одиниці Мі-8 і 7 од. Мі-24) ПКС рф вилетіли з аеродрому "Мачулищі" на аеродром "Сеща" (Брянська область). Ще 9 винищувачів (Су-34 і Су-30СМ ВКС рф) полетіли з аеродрому "Барановичі" у рф.
"Більша частина з вертольотів і літаків, які відлетіли, перебувала в Білорусі від початку січня 2023 року, і таким чином, авіаційний компонент РГВ у Білорусі перестав існувати", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що станом на 1 вересня в Білорусі розташований лише один штурмовик Су-25 ПКС рф, який прилетів у "Мачулищі" 25 липня й 31 серпня був передислокований на аеродром "Ліда".
На кордоні з Білоруссю всі патрулі поліції та підрозділи контррозвідки переведені на посилений режим бойового чергування. Збільшена кількість піших та мобільних груп патрулювання. Весь час з початку повномасштабного вторгнення рф Білорусь надавала свою територію та повітряний простір для російських підрозділів. Ще цією весною там перебували понад 4 тисячі військових країни-агресорки.
Україна веде тісну співпрацю з польськими партнерами. Влада Польщі через можливі провокації прийняла рішення збільшити чисельність правоохоронців на кордоні, який межує з республікою Білорусь.
Раніше ми писали, що Литва перекрила рух на кордоні з Білоруссю. Крім того, Лукашенко пригрозив Україні ядерним ударом та вторгненням з Білорусі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.