У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
За інформацією міноборони країни-союзниці Великої Британії, підрозділ діятиме над територією України й виконуватиме важкі завдання
Для посилення бомбардувальної авіації у росії з-поміж пілотів Повітряно-космічних сил, у тому числі й тих, що пішли у запас, набирають добровольців для участі в елітному авіаційному підрозділі особливого призначення "Шторм". За даними Міноборони Великої Британії, до складу цієї групи мають увійти справжні аси своєї справи - пілоти найвищої кваліфікації. Таким чином, нова авіагрупа відпрацьовуватиме бомбардування України.
Згідно з оглядом Міністерства оборони Великої Британії, опублікованому в Twitter, склад підрозділу передбачатиме принаймні одну ескадрилью винищувачів-бомбардувальників Су-24 і Су-34, а також ескадрильї ударних вертольотів.
Це поєднання різних типів російських літаків свідчить про те, що група буде виконувати ключову роль в ударах по наземних цілях, додали у розвідці.
Відомо також, що міністерство оборони росії прагне привернути досвідчених і мотивованих пілотів, пропонуючи щедрі фінансові винагороди, а також відкриваючи можливості для військових льотчиків у відставці.
Створення такої групи свідчить про те, що Росія оцінює свої регулярні військово-повітряні ескадрильї, які не виконують свою основну функцію - здійснення авіаударів по українській лінії фронту, - йдеться у повідомленні.
Відповідно до російської системи класної кваліфікації військових пілотів, найвищим ступенем професійної майстерності у бойовій авіації є звання "пілот-снайпер".
Власник кваліфікації "пілота-снайпера" відрізняється виконанням дуже високого нормативу нальоту, а також умінням виконувати бойові завдання у важких умовах (приміром, вночі). До групи "Шторм" планують залучати насамперед "пілотів-снайперів".
Ймовірно, новий підрозділ матиме особливу систему підпорядкування – ним керуватимуть і ставитимуть завдання не вищі авіаційні керівники рф, а найвище керівництво генштабу та міноборони росії. Можна також припустити, що для підвищення гнучкості та зручності застосування для авіазагону змінять або навіть скасують деякі нормативи військової бюрократії росіян. Мова йде, передовсім, про терміни формування групи, постачання техніки, вибір аеродрому базування, набір льотного складу тощо.
Призначення спеціальної бомбардувальної авіачастини виглядає цілком очевидним: її завданням у найкоротші терміни стане проламування укріпленої оборони українців на вузькій ділянці фронту.
Планується, що російські пілоти повинні виконувати щонайменше кілька вильотів на добу, причому групами, можливо, аж до появи у небі одночасно одразу двох бомбардувальних ескадрилій.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, чи зможе Україна збивати російські винищувачі на території рф, отримавши F16.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.