Росія планує створити дві армії до кінця року, але з цим виникли проблеми - британська розвідка

Читать на русском

Для двох нових армій, про початок створення яких Сергій Шойгу рапортував путіну, не вистачає техніки та зброї

Читать на русском
путін, шойгу, військова техніка
Путін та його підлеглі хочуть посилити армію, але щось пішло не так

Для двох нових армій, про початок створення яких Сергій Шойгу рапортував путіну, не вистачає техніки та зброї

Розвідка Міністерства оборони Великої Британії повідомила, що у Кремлі зіштовхнулись із проблемами під час створення двох нових армій. Живої сили для цього цілком достатньо, але зброї та техніки на усіх не вистачить. Нові військові угрупування будуть бідно укомплектованими й недостатньо забезпеченими харчуванням і медичною допомогою через погану логістику. 

Про проблеми у планах росіян Міноборони Великобританії повідомило у Twitter в понеділок 25 березня. Зазначається, що міністр оборони рф Росії Сергій Шойгу оголосив 20 березня про створення двох нових армій, сформованих з 14 дивізій та 16 бригад.

"Точний тип, розташування і склад цих підрозділів були зазначені, хоча найімовірніше поєднання механізованих, бронетанкових, артилерійських і логістичних підрозділів. Цілком можливо, що ці нові формування пов'язані з попередніми оголошеннями про нові підрозділи та заплановане збільшення кількості бригад у дивізіях", - йдеться в повідомленні.

Британська розвідка вважає, що ці підрозділи можуть бути достатньо укомплектовані, враховуючи успішні зусилля росії щодо набору людей - живої сили росіянам ніколи не бракувало. Попри те, враховуючи обмеженість підготовки, широке використання застарілого обладнання та проблеми з інфраструктурою, цілком імовірно, що ці підрозділи зіткнуться з проблемами щодо техніки, зброї та інших ресурсів. 

Плани Кремля і ситуація на фронті

За даними Генштабу ЗСУ, Росія з початку повномасштабної війни втратила на фронті вже понад 437 тисяч солдатів. Лише за останню добу наші захисники ліквідували 640 росіян та знищили десятки одиниць техніки ворога. У лютому 2024 року ці показники були найбільшими від початку повномасштабної війни. Це пояснює наміри Кремля посилити армію та кинути на фронт свіжі сили. 

Інститут вивчення війни (ISW) констатував, що російська армія продовжує наступати одразу на кількох напрямках фронту. Основні зусилля окупантів спрямовані на просування на сході України. Там ворог мав певні успіхи. Йдеться, зокрема, про незначне просування на Донеччині. Також бойові дії тривають на півдні України. Ворог продовжує кидати у бій велику кількість "гарматного м'яса", проводячи атаки і штурми з великою кількістю втрат. Силам оборони України на Бахмутському напрямку вдається знищувати від 60  до 70% бойової техніки, яку окупанти залучають до боїв.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

У ході війни відстань, на яку можуть літати українські дрони, постійно збільшується. Це породжує питання: чи є це еволюційним процесом, чи просто реакцією на зростаючі потреби? Долучайтеся до нашого інтерв'ю з Максимом Левківським, щоб дізнатися його думку щодо цього питання та більше інформації про розвиток українських дронів!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.