росія планує посилити оборону Криму мобілізованими «пітерцями» та «москвичами»

Читать на русском

На території російської федерації триває прихована мобілізація

Читать на русском
росія планує посилити оборону Криму мобілізованими «пітерцями» та «москвичами»

На території російської федерації триває прихована мобілізація

Окупанти планують укріпити оборону Криму "москвичами", "пітерцями" та строковиками. Російські військові комісаріати отримали вказівки стосовно масового призову на військову службу місцевих жителів.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, передає Інформатор. 

"Військові комісаріати вже навіть московської та ленінградської областей, в тому числі москви та санкт-петербургу, отримали вказівки стосовно масового призову на військову службу місцевих жителів. Призваними під час прихованої мобілізації "москвичами" та "пітерцями" доукомплектують військові частини дислоковані в Криму", - йдеться у повідомленні.

Крім того, командувач Південного військового округу генерал армії Олександр Дворніков (так званий "сирійський м'ясник") прийняв рішення відправити на півострів 1 200 військовослужбовців строкової служби. Таким чином він хоче посилити оборону Кримського півострова.

Оскільки на території Криму бойові дії поки що не проводяться, то цим військовим не пропонують підписувати контракт. Такі дії командування свідчать про те, що вони не хочуть виплачувати всіх визначених законодавством рф надбавок.

"1 200 військовослужбовців строкової служби будуть служити та помирати під ударами українських військ та від рук "партизанів" за зарплату строковика, а це близько 5 тисяч рублів (близько 82 доларів)", - зазначається у повідомленні.

Крім того, у разі загибелі військовослужбовців, родинам не будуть виплачувати компенсації, адже участь строковиків у бойових діях російська федерація заперечує.

Нагадаємо, на окупованій частині Луганської області окупанти "мобілізували" 55% чоловіків. Крім того, на окупованих територіях України росіяни спілкуються з населенням по методичці.

Також Інформатор писав, скільки за пів року війни ЗСУ знищили російської техніки

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.