На окупованій частині Луганської області окупанти "мобілізували" 55% чоловіків

Читать на русском

Чоловікам, які хочуть уникнути "мобілізації", радять евакуюватися

Читать на русском
На окупованій частині Луганської області окупанти "мобілізували" 55% чоловіків

Чоловікам, які хочуть уникнути "мобілізації", радять евакуюватися

На окупованій частині Луганської області окупанти примусово "мобілізували" 55% чоловіків. 

Про це повідомила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, передає Інформатор.

"Наприклад, лише у Луганській області 55% таких насильно мобілізованих стали, як кажуть, у нас в народі, гарматним м’ясом. Уже 55% чоловічого населення квазіутворення "лнр" стали гарматним м’ясом. Про це говорять у них усередині, ми це знаємо з донесення нашої розвідки. Це мінімум 55%, і цей процес продовжується", - сказала Верещук.

Вона переконана в тому, що відбувається процес свідомого знищення українського народу, в тому числі й тих, хто колись повірив росії та думав, що вона може стати "асвабадітєлєм". За її словами, ворог усіляко намагається насильно записати чоловіків до лав своїх бандутворень. Вона радить мешканцям евакуюватися з тих небезпечних територій, аби уникнути "мобілізації" та врятувати своє життя.

"Відсидітися вдома там нікому не вдасться, це вже очевидно. Навіть 16-річних дітей теж залучають: ті будуть підносити снаряди, ті будуть "кухарчуками на столових" - я зараз цитую їхні перехоплення, бо володію інформацією. Навіть 65-річних насильно заганяють, знаючи, що вони багато років не тримали зброю і не вміють користуватися і точно при перших зіткненнях загинуть", - додала Верещук.

Якщо вже сталося так, що людина не по своїй волі потрапила у так звані війська "лнр", то варто здатися українським захисникам, скласти зброю, не воювати проти української армії, не стріляти у людей, бо потім доведеться відповідати за ці злочини за законом.

Нагадаємо, українські військові контролюють 45% Донецької області. Крім того, у військах рф, які воюють проти України, стався розкол.

Також Інформатор писав, як повідомити про випадки примусової мобілізації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.