Головна
Україна
Політика
23:02, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що Росія підводить мир до ядерної катастрофи. РФ вже проігнорувала заклик МАГАТЕ покинути АЕС в Енергодарі. Тим часом російська пропаганда постійно лякає ядерною зброєю. Про це він сказав під час онлайн-виступу на засіданні Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй, передає Інформатор. "Росія проігнорувала заклик МАГАТЕ до негайної деокупації АЕС у Запорізькій області та до того, щоб покласти край ворожим діям проти ядерних об'єктів на території України. Це ще один доказ того, що Росія підводить світ до межі ядерної катастрофи", - заявив Зеленський. Він додав, що сама загроза застосування ядерної зброї перетворилася на постійний наратив російської пропаганди. Зеленський наголосив, що це є прямим доказом того, що рф не має права мати ядерну зброю, оскільки вона не в змозі гарантувати безпеку миру навіть проти загроз застосування ядерної зброї. Ядерні погрози росії За інформацією Міноборони Великої Британії, 30 вересняпутін може оголосити про приєднання окупованих українських територій, внаслідок, так званих . На цей день заплановано звернення російського президента до обох палат держдуми. На думку британського оборонного відомства, в такий спосіб кремль намагається консолідувати суспільство після зростаючої внутрішньої обізнаності про нещодавні невдачі росії на полі бою та значним занепокоєнням з приводу часткової мобілізації. Це створить для рф нібито правові передумови для застосування ядерної зброїта виведе ядерний шантаж на новий рівень. Також ми писали, що Японія ввела додаткові санкціїпроти росії через ризик застосування ядерної зброї. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Росія підводить світ до ядерної катастрофи - Зеленський в ООН

Читать на русском

Загроза застосування ядерної зброї перетворилася на постійний наратив російської пропаганди

Читать на русском
Росія підводить світ до ядерної катастрофи - Зеленський в ООН

Загроза застосування ядерної зброї перетворилася на постійний наратив російської пропаганди

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що Росія підводить мир до ядерної катастрофи. РФ вже проігнорувала заклик МАГАТЕ покинути АЕС в Енергодарі. Тим часом російська пропаганда постійно лякає ядерною зброєю. 

Про це він сказав під час онлайн-виступу на засіданні Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй, передає Інформатор. 

"Росія проігнорувала заклик МАГАТЕ до негайної деокупації АЕС у Запорізькій області та до того, щоб покласти край ворожим діям проти ядерних об'єктів на території України. Це ще один доказ того, що Росія підводить світ до межі ядерної катастрофи", - заявив Зеленський.  

Він додав, що сама загроза застосування ядерної зброї перетворилася на постійний наратив російської пропаганди.

Зеленський наголосив, що це є прямим доказом того, що рф не має права мати ядерну зброю, оскільки вона не в змозі гарантувати безпеку миру навіть проти загроз застосування ядерної зброї.

Ядерні погрози росії 

За інформацією Міноборони Великої Британії, 30 вересня путін може оголосити про приєднання окупованих українських територій, внаслідок, так званих «референдумів». На цей день заплановано звернення російського президента до обох палат держдуми.  

На думку британського оборонного відомства, в такий спосіб кремль намагається консолідувати суспільство після зростаючої внутрішньої обізнаності про нещодавні невдачі росії на полі бою та значним занепокоєнням з приводу часткової мобілізації.  

Це створить для рф нібито правові передумови для застосування ядерної зброї та виведе ядерний шантаж на новий рівень.

Також ми писали, що Японія ввела додаткові санкції проти росії через ризик застосування ядерної зброї. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.